ПРИСВЯТА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

IMG-e9980d90b0f8029637114bea815ad734-V«Вірні сини України», - під такою назвою 11 жовтня у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся тематичний захід з нагоди відзначення Дня захисника України у рамках творчого звіту аматорських колективів Сокирянського РБНТД.

У залі районного будинку народної творчості та дозвілля презентували виставку робіт учнів Сокирянської районної художньої школи, Сокирянського історичного музею та районної центральної бібліотеки. В експозиції широко представлені малюнки, інформаційні матеріали, фото учасників АТО та експонати «На лінії вогню».

Українці – нація героїв

IMG-135314 жовтня Україна буде відзначати триєдине свято – Свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України. Напередодні цього свята у Сокирянській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання читацького клубу «Меридіан» у формі години історичного календаря «Від козацької шаблі – до бойової ракети» за участю учнів 10-го класу Сокирянської гімназії (класний керівник - Світлана Швець), бібліотечних працівників та гостей заходу - майора, учасника ООС Олександра Вулковського та старшого прапорщика, учасника ООС Віталія Хохуляка.

Роль мистецтва у нашому житті

69821712 568683233667781 3219891038546034688 nДень знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне з найважливіших шкільних свят.

1 вересня лунають привітання й теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі, а новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Того святкового дня працівники Сокирянської районної художньої школи запросили своїх учнів та їхніх батьків на відкритий урок «Роль мистецтва у нашому житті».

Виставка юних художників до дня захисника України

69600831 744444732642206 6331851193916063744 o29 серпня у Сокирянському історичному музеї викладачі та учні Сокирянської районної художньої школи створили експозицію дитячих творчих робіт, присвячених Дню пам’яті захисника України.

Усі охочі мали змогу оглянути роботи юних художників. У своїх картинах діти відобразили своє бачення історичних подій у нашій державі.

Творчі звіти закладів культури села Гвіздівці

IMG 043412 липня у Гвіздівцях відбулося неординарне свято – творчі звіти закладів культури села перед населенням.

Гвіздівці мають свою багату історію. А його жителі гордяться своїми талановитими та творчими людьми. Тож, усі бажаючі в цей день мали змогу ще раз показати свої здібності.

Цікава і різноманітна програма, в якій взяли участь аматори будинку культури, учні Сокирянської районної музичної школи ім.М.Мафтуляка та найактивніші читачі бібліотеки не залишила нікого байдужим.

На сцені виступили - фольклорний ансамбль «Щирі серця», чоловіче вокальне тріо «Козаки», жіночий вокальний квартет, ансамбль бандуристів (керівник - Марія Гуцол). Запам’яталися пісні у виконанні вокального колективу «Калина» (керівник – Руслана Куцька), дуету у складі Влади Мудрик та Дар’ї Козлової, солістів-вокалістів - Лариси Руснак та учасника ООС Миколи Гуцола. Додали гарного настрою виступи хореографічних ансамблів та троїстої музики.