Фільтр
 • В УМЦКБ відбувся семінар та рада директорів

  В УМЦКБ відбувся семінар та рада директорівВ учбово-методичному центрі культури Буковини відбувся семінар клубних працівників на тему: «Завдання та вимоги до звітності за 2017 рік. Оцінка соціокультурного середовища та ресурсної бази клубних закладів. Основні аспекти планування роботи на 2018 рік».

 • Учбово-методичний центр культури Буковини з навчальним візитом відвідала делегація з Луганської та Донецької областей

  Учбово-методичний центр культури Буковини з навчальним візитом відвідала делегація з Луганської та Донецької областей5 грудня до Учбово-методичного центру культури Буковини з навчальним візитом у рамках програми ПРООН «Міжнаціональна, міжрелігійна та міжкультурна толерантність як складова територіального розвитку Чернівецької області» прибула третя делегація з Донецької та Луганської областей. Нагадаємо, наша установа уже приймала дві такі делегаційні групи – у вересні та листопаді 2017 року і на запрошення організаторів директор Учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк та завідувач науково-методичного центру дослідження та збереження традиційної культури Іванна Стеф’юк відвідали Донбас.

 • На Андрея ворожили на судженого, на Катерини – на долю, а на Святвечір – на врожай

  На Андрея ворожили на судженого, на Катерини – на долю, а на Святвечір – на врожайПро традиційні вірування українців і відображення їх у літературі говорили в Учбово-методичному центрі культури Буковини. Організатори назвали захід вечором-містерією. Адже, справді, чимало традицій, які наш народ шанує, а особливо у зимовий період, сповнені загадок, а подекуди і містерії. Деякі обряди навіть етнографи не беруться коментувати, скажімо окремі ритуали, які дівчата проводять у ніч перед святом Андрія…

 • Вечір-містерія

  24740545 1713285045369579 282541994 n

  7 грудня, четвер, о 15.30, в Учбово-методичному центрі культури Буковини (вул. Й. Главки, 1-А) відбудеться вечір-містерія за мотивами українських традиційних вірувань.

  На присутніх чекає екскурс у стародавні (в тому числі і буковинські) вірування і відповідь на запитання, чому, приміром, грудень та липень є наймістичнішими і одночасно вирішальними місяцями у році. Також розповідатиметься про андріївські ворожіння, ворожіння на свято Катерини та Святвечір, і аналізуватимуться ці традиції. На вечорі-містерії говоритимуть також про сновидіння, розбиратимуть народний сонник, а також приклади трактування і віщування долі в літературі українській Методисти центру - кандидати філологічних наук Іванна Стеф'юк та Ольга Меленчук висвітлять значення найтаємничіших вірувань та розкажуть про їх природу. Запрошуються усі зацікавлені.

 • Ансамблева гра як засіб реалізації потенційних можливостей учня

  Ансамблева гра як засіб реалізації потенційних можливостей учня6 грудня на базі Чернівецької музичної школи №1 відбувся обласний методичний семінар викладачів струнно-смичкових відділів мистецьких шкіл на тему: «Ансамблева гра як засіб реалізації потенційних можливостей учня».

 • «Барви життя» - 2017

   «Барви життя» - 20174 грудня на сцені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім» за підтримки Міністерства культури України відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

 • Обласний семінар викладачів духових відділів відбувся на базі Кіцманської МШ

  Обласний семінар викладачів духових відділів відбувся на базі Кіцманської МШ30 листопада на базі Кіцманської музичної школи ім. В. Івасюка відбувся обласний методичний семінар викладачів духових відділів мистецьких шкіл Кіцманського, Заставнівського районів та Чернівецьких музичних шкіл на тему:«Камерний ансамбль і виховання оркестрового музиканта».

 • Відбулася нарада за підсумками обласної атестації народних аматорських колективів

  Відбулася нарада за підсумками обласної атестації народних аматорських колективів 29 листопада в Учбово-методичному центрі культури Буковини відбулася нарада працівникам культури за підсумками чергової обласної атестації народних (зразкових) аматорських колективів закладів культури системи Міністерства культури України та закордонного українства.

 • "Кожен з нас чудес чекає"

  "Кожен з нас чудес чекає" Вже стало доброю традицією напередодні новорічно-різдвяних свят вітати маленьких жителів мікрорайону «Роша» прем’єрою новорічної казки. Цього року 27 грудня відбулося театралізоване новорічне свято "Кожен з нас чудес чекає", яке підготували учасники народного аматорського театру малих форм "Фрагмент" (керівник - Лілія Руснак), а яскравим доповненням до святкового заходу стали хореографічні номери від вихованців студії сучасного танцю "DE LUXE" (керівник - Лілія Долга).

 • «Новорічне диво» у Чернівцях

   «Новорічне диво» у ЧернівцяхУ будинку культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців відбулося театралізоване свято для дітей «Новорічне диво». Його провели учасники театральної студії «Браво» (художній керівник – Олександр Селезньов), вокального гуртка «Автограф» (художній керівник – заслужена артистка України Марія Лобурак) та гуртка сучасного танцю «Гран – Прі» (художній керівник - майстер спорту України з бально–спортивних танців Кирило Лупул).

 • «Пам’ять і біль моя – Афганістан»

  «Пам’ять і біль моя – Афганістан» У будинку культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців відбувся вечір – вогник, присвячений 30-ти річчю від дня створення Чернівецької міської організації Української спілки ветеранів Афганістану «Пам’ять і біль моя – Афганістан».

   

 • Аматори Сокирянщини організували концерт для українських воїнів

  Аматори Сокирянщини організували концерт для українських воїнів23 грудня за сприяння Сокирянської районної ради та відділу культури Сокирянської райдержадміністрації у місті Коломия Івано–Франківської області було організовано благодійний концерт для воїнів Десятої окремої гірсько–штурмової бригади «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе».

 • Ювілей народного аматорського оркестру Глибоцького РБТД

  Ювілей народного аматорського оркестру Глибоцького РБТДСкрипка, цимбали, акордеон, труба, кларнет, саксофон, най, – таке дивовижне, інтонаційно багате звукове поєднання подарували справжнім поціновувачам живої музики учасники народного аматорського оркестру народних інструментів Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля. 23 грудня 2016 року у стінах рідного закладу культури колектив відзначив свій поважний півсторічний ювілей.

 • Працівники культури Глибоччини засіяли на щасливий Новий рік

  Працівники культури Глибоччини засіяли на щасливий Новий рікСправжній святковий настрій подарували головам райдержадміністрації та районної ради, депутатам, керівникам управлінь та відділів, головам сільських рад та об`єднаних громад учасники хору працівників культури Глибоччини.

 • Помер Анатолій Візнюк

  Помер Анатолій Візнюк 25 грудня цього року відійшов у вічність генеральний директор Чернівецької обласної філармонії Анатолій Юрійович Візнюк, добра і світла людина, професіонал своєї справи, щирий патріот України, який ревно вболівав за долю національної культури.

  Колектив учбово-методичного центру культури Буковини глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.

           Світла і вічна пам’ять Анатолію Візнюку. Нехай земля йому буде пухом.

  ______________________________________________________________________________________________

  Анатолій Юрійович ВІЗНЮК (1957-2016). Народився у місті Кіцмань Чернівецької області. Закінчив Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича. Навчався у Львівській державній консерваторії, але його відрахували за активну участь у пошуках і похованні його товариша Володимира Івасюка. Вищу освіту за спеціальністю здобув у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. Працював художнім керівником багатьох мистецьких колективів. Генеральний директор Чернівецької обласної філармонії.

 • «Цвіт культури розвивається»

  «Цвіт культури розвивається»23 грудня в залі Чернівецької обласної філармонії у рамках проекту «Людина в культурі» уже втретє відбулася культурно-мистецька програма «Цвіт культури розвивається» за підсумками роботи працівників культури та митців області у 2016 році, який став для них роком високих творчих здобутків не тільки на теренах краю, а й далеко за його межами.

 • Георгій Гарас у Книзі рекордів України

  Георгій Гарас у Книзі рекордів УкраїниМаємо гарну звістку, добрий подарунок до Нового року: колективний проект цьогорічної виставки «Вишиваний дивотвір» - «Обрус Гараса» зареєстровано у Книзі рекордів України в категорії «Мистецтво, вперше, розміри».

 • «З гарним настроєм у Новий рік!»

   «З гарним настроєм у Новий рік!»У будинку культури творчої молоді «Автограф» міста Чернівці відбувся новорічний вечір – вогник для людей похилого віку «З гарним настроєм у Новий рік!»

 • Буковинські колядки та пісні у Бельцах

           Буковинські колядки та пісні у Бельцах Уже вдруге з нагоди проведення різдвяно-новорічних свят у місті Белці 18 грудня на запрошення Спілки українців Молдови «Заповіт» за сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації у рамках культурного співробітництва в Республіці Молдова побувала творча делегація, яку очолив директор Учбово-методичного центру культури Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк.

 • Різдвяно-новорічний фестиваль у Яссах

  Різдвяно-новорічний фестиваль у ЯссахРіздвяно-новорічні свята у наших сусідів у Румунії вже захопили своїм особливим настроєм очікування величавих і щемливих днів.

  Уже традиційно, 49-й раз, минулої суботи, 17 грудня, у м. Ясси проводився фестиваль різдвяно-новорічних традицій, в якому взяли участь кращі аматорські колективи з Румунії, України й Молдови.

 • Інформаційна робота – важлива складова діяльності сучасного працівника культури

  Інформаційна робота – важлива складова діяльності сучасного працівника культуриЗ метою активнішої співпраці, оперативного та грамотного надання інформації про заходи, що проводяться у районах області в учбово-методичному центрі культури Буковини відбулася обласна творча лабораторія методистів районних клубних закладів та керівників клубних закладів Чернівців, Новодністровська на тему: «Організація й підготовка інформаційного супроводу під час проведення культурно-мистецьких заходів».

 • Обласний семінар в УМЦКБ

   Обласний семінар в УМЦКБ21 грудня в учбово-методичному центрі культури Буковини відбувся обласний семінар для директорів та провідних методистів районних клубних закладів на тему: «Визначення основних напрямів планування роботи клубного закладу, методичного кабінету районного закладу культури на 2017 рік. Облік та звітність».

 • На благодійному концерті в Кіцмані збирали гроші для тяжкохворої Надійки Кушнірик

  На благодійному концерті в Кіцмані збирали гроші для тяжкохворої Надійки Кушнірик20 грудня у Кіцманському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся особливий благодійний концерт, присвячений дню Святого Миколая. Під час концерту збирали кошти на лікування маленької донечки педагогів зі Ставчан - Надійки Кушнірик.

 • "До нас іде Миколай"

  "До нас іде Миколай"Учасники народного аматорського театру будинку культури села Драчинці Кіцманського району (режисер – Октавіан Верстюк ) разом зі своїм супутником - дитячим аматорським театральним колективом (керівник – Людмила Верстюк) казкою "До нас іде Миколай" вітали дітлахів села Драчинці з величним святом - днем Святого Миколая.

 • «Із небес в Буковинський край іде святий Миколай»

  «Із небес в Буковинський край іде святий Миколай»19 грудня люди святкують день Святого Миколая. За народними повір’ями саме в цей день поважний святий з небес спускається на землю і обходить увесь Світ, допомагаючи знедоленим, відновлюючи справедливість і віру у дива. На благодійний концерт «Із небес в Буковинський край іде святий Миколай», який відбувся у Заставнівському районному палаці культури, запросили найменших заставнівчан з обмеженими фізичними можливостями, хворих, сиріт, дітей з багатодітних родин, учасників АТО, які з непідкупною щирістю вірять у Диво.

 • «Боже скло»

  «Боже скло»18 грудня розпочала свою роботу Студія розвитку творчих здібностей дітей «Цвіт Буковини», що діє у Народному домі села Стрілецький Кут Кіцманського району. Вихованці студії будуть вивчати малюнок, композицію та основи дизайну.

 • У Кіцмані засяяли вогні на новорічній ялинці

  У Кіцмані засяяли вогні на новорічній ялинціУ день Святого Миколая в Кіцмані засяяли вогні на новорічній ялинці. Офіційне відкриття зеленої красуні зібрало у сквері біля пам'ятника В.Івасюку чималу кількість місцевих жителів. Присутніх вітали Кіцманський міський голова Сергій Булега, в.о. голови Кіцманської РДА Юрій Косар та заступник голови Кіцманської районної ради Іван Гулей.

 • У Вашківцях відкрили музей Маланки

   У Вашківцях відкрили музей Маланки19 грудня у місті Вашківці Вижницького району відбулося відкриття музею Маланки. У церемонії відкриття взяли участь заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, заступник голови Вижницької районної ради Сергій Вірста, начальник відділу культури Вижницької районної державної адміністрації Наталія Додяк, Вашківецький міський голова Микола Перч, депутати обласної та районної рад.

 • «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»

  «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»Напередодні свята Святого Миколая у Глибоцькому РКБТД відбувся творчий звіт гуртківців під назвою «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час». До заходу вихованці гуртків довго й старанно готувалися протягом усього року. Зала була переповнена маленькими глядачами та їхніми батьками. Розпочалася концертна програма виступом учасників дитячого театрального гуртка (керівник - Мирослав Маковійчук).

 • У Вижниці засяяла головна новорічна ялинка району

   У Вижниці засяяла головна новорічна ялинка району19 грудня на площі Темістокля Вірсти у Вижниці запалили головну новорічну ялинку району. Привітав юних вижниччан зі святом митрофорний протоієрей Ілля та спільно з усіма присутніми помолився Святому Миколаю. Під час виконання різдвяної колядки хором учнів старших класів та викладачів (керівник - Фрозіна Шпак) відбулося освячення встановленої на площі різдвяної стаєнки.

 • День Святого Миколая на Сокирянщині

  День Святого Миколая на Сокирянщині19 грудня святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая відбулися у кожному населеному пункті Сокирянського району. У Сокирянській музичній школі відбулося свято для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей-інвалідів. Його організували працівники музичної, художньої шкіл і Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва.

 • "Зірка з неба наближає час Святого Миколая"

   

  "Зірка з неба наближає час Святого Миколая"15 грудня у будинку культури мікрорайону "Роша" м. Чернівців відбулася театралізовано-концертна програма "Зірка з неба наближає час Святого Миколая".

 • «Гуцульська мітологія» Буковинської землі

  «Гуцульська мітологія» Буковинської землі 14 грудня у залі учбово-методичного центру культури Буковини відбулося відкриття персональної виставки заслуженого художника України Сергія Іванова (м. Львів) «Гуцульська мітологія». Окрім 29-ти унікальних робіт на гуцульську тематику в техніці левкасу, відвідувачі мають змогу помилуватися 16-ма графічними роботами й традиційними народними строями. Усі ці твори з приватної колекції відомого буковинського підприємця та мецената Володимира Захарчука, завдяки якому й стала можливою ця непересічна культурно-мистецька подія.

 • Андріївські вечорниці у Кельменцях

  Андріївські вечорниці у КельменцяхНапередодні дня одного з дванадцяти апостолів Христових – Андрія Первозванного у Кельменецькому РБНТД відбулися Андріївські вечорниці. Співочі посиденьки організували працівники відділу культури Кельменецької РДА та за участю аматорського ансамблю народної пісні «Родина» (керівник - Дмитро Волошин). Вечорниці відбувалися за усіма стародавніми звичаями і традиціями.

 • У Кельменцях вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

  чорнобиль13 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Кельменцях провели урочисті заходи, у рамках яких відбулося покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії.

 • У Герці вшановували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

  Герци14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 • Андріївські вечорниці у Кіцманському РБНТД

  КіцманьСправжнє свято народних традицій подарували мешканцям та гостям Кіцманя учасники народного аматорського театру фольклору «Кіцманчани» (керівник - Марія Карпова). 13 грудня аматори презентували театрально-обрядову постановку на тему андріївських ворожінь, що водночас стала їхнім творчим звітом за 2016 рік.

 • Урочистості з нагоди 25-ї річниці відновлення Герцаївського району

  Герци6 грудня 2016 року в місті Герца відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений 25-й річниці відновлення Герцаївського району. Саме цього дня у вже далекому 1991 році Постановою Верховної Ради України № 1342-ХІІ Герцаївський район відновив своє існування у складі Чернівецької області.

 • «Барви життя» - 2016

  київ5 грудня у м. Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Чернівецьку область на гала-концерті фестивалю представляли 8 учасників. Усі вони - переможці обласного благодійного фестивалю народної творчості «На крилах надій»-2016.

 • Обласний конкурс вокальних ансамблів учнів музичних шкіл та мистецьких шкіл

  мазурик7-8 грудня у Чернівецькій музичній школі №2 відбувся обласний конкурс вокальних ансамблів учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв. Членами журі були викладачі Чернівецького обласного училища мистецтв ім.С.Воробкевича відділу «Співи» - голова циклової комісії, голова журі Сільва Максименко та Лідія Гакман і Мирослав Ніколін.

 • «Пісня єднає українську родину»

  «Пісня єднає українську родину»4 грудня у клубі села Клокічка Кіцманського району відбувся творчий звітучасників аматорських колективів «Пісня єднає українську родину». Захід розпочався з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам’ять кожного, хто загинув за волю і незалежність нашої держави.

 • На Кельменеччині вітали військових та волонтерів

  хрен вам6 грудня військовослужбовців та волонтерів Кельменеччини вітали з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. Урочистості відбулися у залі засідань Кельменецької районної державної адміністрації.У них взяли участьпредставники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району.

 • Творча зустріч людей з обмеженими фізичними можливостями у Кельменцях

  Кельменці3 грудня українське суспільство разом зі світовою спільнотою відзначало Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, – день боротьби людей з вадами здоров’я за свої права. Це символічне нагадування про обов’язки влади та оточуючих перед людьми, яких доля позбавила повноцінного здоров’я.

 • Григорію Гайдеєку – 70!

  Гормашарі1 грудня у будинку культури по відродженню та збереженню національних традицій села Недобоївці Хотинського району відбулися урочистості з нагоди 70-ти річчя від дня народження відмінника освіти України, талановитого поета та композитора, керівника народного аматорського ансамблю гармошкарів Григорія Антоновича Гайдеєка.

 • Творчий звіт у Борівцях

  борівці«Моє село – моя Батьківщина», - під такою назвою 26 листопада у будинку культури села Борівці Кіцманського району відбувся творчий звіт аматорських колективів місцевого закладу культури.

 • Творчі звіти на Глибоччині

  Глибока25 листопада у селі Купка відбувся творчий звіт працівників культури та аматорських колективів «З Україною в серці».

 • Успіх колективів з Драчинців

  ДрачинціВ Івано-Франківську стартував ХХІ сезон чемпіонату студентських команд КВК «Кавалєрка-2016». В актовій залі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника пройшли відбіркові фестивальні ігри, у яких взяла участь рекордна кількість команд, - аж 27.

 • Учбово-методичному центру культури Буковини – 75!

  7523 грудня в ошатній залі Чернівецької обласної філармонії очільники краю, колеги та добрі друзі вітали колектив учбово-методичного центру культури Буковини із славним 75-літтям.

 • Новорічне свято у Волоці

  сявто27 грудня у БНТД села Волока Глибоцького району був справжній аншлаг. Працівники культури та учасники гуртків підготували для своїх односельчан справжнє новорічне свято. Розпочався захід традиційними привітаннями Діда Мороза та Снігуроньки. З щирими побажаннями добра і злагоди у наступному році до присутніх звернувся сільський голова Валентин Глопіна.

 • Нагородили переможців ХХХІV обласної виставки «Буковинський розмай»

  розмай22 грудня у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося відкриття виставки робіт переможців ХХХІV обласної виставки творчих робіт учнів художніх шкіл та мистецьких шкіл «Буковинський розмай». На ній представлено 40 творчих доробків.

 • Привітали депутатів

  депутати25 грудня у місті Сторожинець відбулося друге скликання районної ради. Щедрувальна група Сторожинецького будинку національних культур разом з учасниками аматорського ансамблю «Радість» (керівник - Марія Кобчук) та народним аматорським оркестром «Гроно калинове» (керівник - Володимир Верстюк) привітали депутатів веселими колядками та щедрівками.

 • «Кришталева казка на Новий рік»

  святоНа передодні Нового року, а саме 24 грудня, в комунальній бюджетній установі "Будинок культури мікрорайону «Роша» відбулася презентація новорічної казки «Кришталева казка на Новий рік» дитячої студії при народному театрі малих форм «Фрагмент» (керівник Л. Руснак) для жителів мікрорайону та гуртківців установи. Вистава доповнювалася концертними номерами, які підготували учасники студії сучасного танцю «Де люкс» (керівник Л. Долга), та гуртківці з вивчення англійської мови (керівник К. Нараєвська).

 • Всесвітній день авторської пісні у Чернівцях

  пісняУ найкоротший день року, 22 грудня, у будинку естетики та дозвілля м.Чернівців відбувся концерт, присвячений Всесвітньому дню авторської пісні. Захід організувала творча студія цього клубного закладу, яка об’єднує авторів та виконавців бардівської музики.

 • “Святий Миколай іде до нас у гості”

  18 грудня в гості до учнів молодших класів Драчинецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів та до вихованців ДДНЗ “Теремок” завітали учасники аматорських колективів Драчинецького будинку культури з театралізованою програмою “Святий Миколай іде до нас в гості”.

 • Іде Миколай, лужком, бережком…

  Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цикл зимових свят розпочинається 19 грудня Днем Святого Миколая-Чудотворця. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

 • День Святого Миколая на Глибоччині

  19 грудня у Глибоцькому РБТД відбувся творчий звіт вихованців гуртків, присвячений Дню Святого Миколая. Зала була переповнена юними глядачами та їхніми батьками, адже цей захід вже став доброю традицією для Глибоччини. У творчому звіті взяли участь близько 230 вихованців гуртків цього районного закладу культури.

 • Студія бально-спортивного танцю "Gran-Pri" святкувала ювілей

  12 грудня у залі Глибоцького РБТД відбулася велика концертна програма студії бально-спортивного танцю «Gran-Pri» (керівники - майстер спорту України з бально-спортивного танцю Анна Дмитрюк та майстер спорту міжнародного класу з бально-спортивного танцю Кирило Белькевич). Захід відбувся з нагоди святкування 5-річчя колективу. Охочих подивитися цю велику концертну програму, яка тривала більше двох годин і складалася з 26 номерів, зібралося чимало. Глядацька зала була переповнена шанувальниками колективу, батьками та гостями з усієї області. Понад 40 дітей віком від 5 до 16 років вражали глядача своїми неповторними танцювальними номерами та яскравими костюмами. Протягом двох годин невтомно працював й ведучий заходу - Олександр Тіпі.

 • День Святого Миколая на Роші

  17 грудня у будинку культури мікрорайону «Роша» м.Чернівців відбувся масовий захід, присвячений дню Святого Миколая.

  Свято пройшло весело та яскраво завдяки запальним танцям, пісням і різноманітним театралізованим дійствам. По його завершенню усі юні учасники отримали солодкі подарунки за участь в іграх та конкурсах.

 • «Різдвяний подарунок»-2015

  Різдвяний подарунок16 грудня у приміщенні Чернівецької музичної школи № 1 відбувся обласний фестиваль вокальної, інструментальної та фольклорної музики «Різдвяний подарунок». На фестивалі звучали церковні та авторські колядки, музичні, пісенні, інструментальні твори на різдвяну тематику.

   

   

 • Обласний семінар директорів та провідних методистів районних клубних закладів

  15 грудня в учбово-методичному центрі культури Буковини відбувся обласний семінар директорів та провідних методистів районних клубних закладів на тему: “Визначення основних напрямів планування роботи клубного закладу, методичного кабінету районного клубного закладу та завдань на 2016 рік. Облік та звітність”. У рамках семінару відбулося засідання обласної Ради директорів районних та міських клубних закладів по підведенню підсумків роботи за 2014-2015 роки та формуванню плану роботи на наступний 2016 рік.

 • У Драчинцях відбулися Андріївські вечорниці

  ДрачинціЗ–поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Святого Андрія Первозванного. Саме 13 грудня, за давнім українським звичаєм, молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи усілякі забави.

 • Батьківські збори, присвячені естетичному вихованню дітей

  фото11 грудня у Сокирянській ЗНЗ І-ІІІ ступенів (директор – Інна Петрушко) відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких розглядалося питання естетичного виховання дітей.

 • Андріївські вечорниці

  вечорниціОдне з найдивовижніших традиційних народних свят – свято Андрія. Саме у цей день в будинку культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців відбулися вечорниці напередодні Андрієвої ночі.

 • «Бабинські свашки» взяли участь у телепередачі «Фольк-мюзік»

  Бабинські свашкиНещодавно фольклорний колектив села Бабино Вижницького району «Бабинські свашки» (керівник - Фрозина Вірста) став учасником зйомок новорічно-різдвяної програми «Фольк-мюзік» на Першому національному телеканалі. Завдяки ведучій Оксані Пекун, учасники колективу відчули себе справжніми телезірками.

 • Виставка творчих робіт родини Теуту

      виставка Туту     11 грудня у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини  відбулося відкриття виставки творчої родини Теуту з міста Новоселиця. Знані на Буковині та за її межами митці Леся Теуту, Володимир Теуту та їхня донька Ольга Дамянова - постійні учасники багатьох районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних культурно-мистецьких заходів.

 • «Барви життя» - 2015

  Інваліди10 грудня у театральному залі культурного центру УТОГ м. Києва відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Фестиваль проводився з метою сприяння процесу реабілітації та соціальної адаптації людей з особливими потребами і для привернення уваги широких кіл громадськості та комерційних структур до проблем інвалідів.

 • «Буковинський розмай» знову милує око

  Буковинський розмай9 грудня у Центрі культури «Вернісаж» відкрилася ХХХІV обласна виставка творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай». Над відбором робіт та формуванням цьогорічної виставки працювали члени Національної спілки художників України: Іван Балан - графік, заслужений художник України, Святослав Вірста - скульптор, Юрій Твердохліб - живописець, Лариса Куваєва - живописець, Ігор Талалай - живописець, а також майстер народного мистецтва України Альона Беженар та Василь Беженар - секретар журі, методист кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів УМЦКБ.

 • Школи молодого викладача на тему: «Сучасний урок: основні вимоги щодо підготовки та проведення»

  9 грудня у приміщенні Чернівецької музичної школи № 4 було проведено чергове засідання «Школи молодого викладача» на тему: «Сучасний урок: основні вимоги щодо підготовки та проведення». На засіданні розглядалися наступні теми:

 • Привітали воїнів

  5 грудня у приміщенні Сторожинецького РБНК відбувся святковий концерт, приурочений Дню Збройних Сил України. У залі були присутні чоловіки та юнаки, які відслужили в армії та виконували свій патріотичний обов’язок у зоні АТО, ті , хто ніс бойову варту на кордонах нашої держави. Присутні хвилиною мовчання згадали усіх, хто віддав своє життя за волю і незалежність України. Мужніх воїнів привітав голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош.

 • «Церенкуца» презентувала своє мистецтво на фестивалі у Румунії

  ЦеренкуцаНещодавно фольклорно - етнографічний колектив «Церенкуца» клубу села Маршинці Новоселицького району представляв Чернівецьку область на фестивалі «La noi in Bucovina» на запрошення Центру підтримки традицій Буковини у місті Сучава (Румунія).

 • «Сіємо добро поміж людей»

  інтернат«Сіємо добро поміж людей», - саме так називалася концертна програма до Міжнародного дня інвалідів, яку підготували працівники Глибоцького РБТД (директор - Роман Нагірний). Захід відбувся у Петричанському жіночому психоневрологічному будинку-інтернаті. Готуватися до нього працівники культури почали заздалегідь, зібравши солодощі для 195-ти підопічних цього лікувального закладу. На концертні були присутні, як пацієнти, так і медичний персонал закладу.

 • "Мистецтво співу в музичній школі"

  хор2-го грудня у Чернівецькій музичній школі №1 відбувся обласний методичний семінар викладачів вокально-хорових відділів музичних шкіл та шкіл мистецтв на тему: «Мистецтво співу в музичній школі».

 • «Художньо-стилістичне втілення образів народного світобачення. Від знань до творчого задуму»

  творча лабораторія27 листопада у Чернівецькому обласному художньому музеї відбулася обласна творча лабораторія для викладачів художніх шкіл та шкіл мистецтв області на тему: «Художньо-стилістичне втілення образів народного світобачення. Від знань до творчого задуму». Мета проведення такої творчої лабораторії – підготовка до обласного конкурсу з предмету «Композиція» для учнів четвертих класів художніх шкіл та шкіл мистецтв «Свято на Буковині», який відбудеться 12 квітня 2016 року. Того ж дня на базі Чернівецької художньої школи ім. М. Івасюка буде проведено й семінар для викладачів художніх шкіл та шкіл мистецтв на тему: «Вивчення та популяризація елементів традиційної культури на уроках «Композиції».

 • Рік творчих здобутків

  облВідбувся заключний етап обласної культурно-мистецької акції

  «Буковинський вінок Кобзареві»,

  присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка

 • Свято для дітей військових

  дімСправжнє свято для дітей військових Чернівецької топогеодезичної військової частини влаштували аматори Сторожинецького РБНК.

 • Якісна реклама – успіх закладу культури

  лабораторія26 грудня у приміщенні УМЦКБ відбулася обласна творча лабораторія провідних методистів районних клубних закладів культури з питань створення основних видів друкованої продукції. Ця творча лабораторія відкриває нову сторінку освітянської діяльності центру. Якщо раніше навчальна  робота була спрямована на цільову групу керівників аматорських колективів різних жанрів, то у подальших планах – серйозне навчання звукооператорів, сценографів, фото та відеооператорів, дизайнерів друкованої продукції. Для цього будуть залучатися фахівці не тільки з Чернівців та області, але й з інших міст України.

 • Вітаємо переможців «БУКОВИНСЬКОГО РОЗМАЮ-2014»!

  розмай1

  У понеділок, 22 грудня, у приміщенні Чернівецької ОДА відбулось урочисте нагородження переможців ХХХІІІ обласної виставки робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай» та переможців Всеукраїнського конкурсу-огляду за програмою «Нові імена»-2014.

 • «МИКОЛАЙ, ДО НАС НА СВЯТО ЗАВІТАЙ!»

  ромаГуртківці Глибоцького РКБТД - хореографічна студія, гурток бально-спортивних танців та вокальна студія традиційно, у день святого Миколая- Чудотворця, звітували перед мешканцями селища. Свято зібрало повний зал гостей, які прийшли підтримати юних артистів. Того дня на районній сцені виступило 130 талановитих й обдарованих дітей.

 • «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ДО НАС В ГОСТІ ЗАВІТАЙ!»

  «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ДО НАС В ГОСТІ ЗАВІТАЙ!»19 грудня у приміщенні Сторожинецького районного будинку національних культур відбулося районне театралізоване свято «Святий Миколай до нас в гості завітай» для дітей з малозабезпечиних сімей та дітей-інвалідів. На святі були присутні діти з Донецької та Луганської області.

   

 • НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СОКИРЯНСЬКОМУ РБНТД

  НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СОКИРЯНСЬКОМУ РБНТД16 грудня у Сокирянському РБНТД проведено нараду клубних працівників району на тему: «Основні напрями роботи клубного закладу у 2015 році. Планування. Облік. Звітність».

 • Тиждень права на Вижниччині

  ТИЖДЕНЬ ПРАВА НА ВИЖНИЧЧИНІУ закладах культури Вижницького району в рамках Всеукраїнського тижня права з 8 по 13 грудня 2014 року проведено «Тиждень права», метою якого було навчання населення, а особливо молоді, відстоювати, захищати та користуватися своїми конституційними правами.

   

 • «ЧОРНОБИЛЕМ ПОМІЧЕНІ, ЖИВЕМ!»

  «ЧОРНОБИЛЕМ ПОМІЧЕНІ, ЖИВЕМ!»З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС   12 грудня у мистецькій залі Новодністровського історичного музею було проведено тематичну зустріч під красномовною назвою «Чорнобилем помічені, живем!»

 • «Різдвяний подарунок» юних буковинців

  різдвоУ середу, 17 грудня, у палаці «Академічний» відбулося чудове свято вокалу та хорового співу «Різдвяний подарунок». І хоча насправді проводився заключний тур обласного конкурсу вокально-хорових колективів музичних шкіл та шкіл мистецтв, для глядача це було свято різдвяної пісні, у якому взяли участь 12 вокальних ансамблів та 22 хори з різних куточків Буковини.

 • Творча лабораторія хореографів

  Творча лабораторіяВідповідно до плану роботи учбово-методичного центру культури Буковини 16 грудня 2015 року проведено обласну творчу лабораторію керівників аматорських хореографічних колективів закладів культури області на тему: «Робота керівника аматорського хореографічного колективу над постановкою народно-сценічного танцю».

 • "Ой, Андрію, даруй нам надію"

  АндріяДень Святого Андрія – одне з найочікуваніших дівочих свят. Cаме в ніч з 12-го на 13-те грудня молоді панянки дізнавалися про свою любовну долю. Сучасні дівчата теж не байдужі до ворожіння та із задоволенням взяли участь в Андріївських вечорницях, які відбулися 12 грудня у Комунальній бюжетній установ  "Будинок культури мікрорайону "Роша" міста Чернівці"".

 • ДОРОГА ДО ХРАМУ

  хор котелевеО, Пресвятая Божа Мати!

  Ти українському народу

  Добру долю принеси!

  Усяке зло й лиху недолю

  Ти від народу відверни!

   

           Нещодавно народний аматорський хор вчителів будинку культури села Котелеве Новоселицького району взяв участь у VI Всеукраїнському фестивалі духовної музики «Введенські піснеспіви», який проходив у місті Буча Київської області.

 • Вшановуємо «Буковинського соловія»

  розмайВ учбово-методичному центрі культури Буковини відкрилась виставка творчих учнівських робіт, присвячена 180-й річниці від Дня народження Ю.Федьковича

  У четвер, 11 грудня 2014 року в учбово-методичному центрі культури Буковини відбулось урочисте відкриття виставки творчих учнівських робіт, присвяченої 180-й річниці від Дня народження Ю.Федьковича. У виставковому залі центру представлено 38 робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв краю.

 • Обласний семінар для директорів та провідних методистів районних клубних закладів

  Обласний семінар для директорів та провідних методистів районних клубних закладів9 грудня 2014 року в учбово-методичному центрі культури Буковини відбувся обласний семінар для директорів та провідних методистів районних клубних закладів на тему: «Визначення основних напрямів планування клубного закладу та завдань на наступний 2015 рік».

 • «Буковинський розмай» - 2014 р.

  розмай

  5 грудня 2014 року в Центрі культури «Вернісаж» розгорнуто ХХХІІІ обласну виставку робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв Чернівецької області. 

   

 • Свято доброти і милосердя

           вижницяУ затишному залі будинку дитячої і юнацької творчості зустрілись понад 25 людей із обмеженими фізичними можливостями, серед яких старші вижничани і зовсім юні школярі.

 • «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»

  рожко26 листопада у Новоселицькому районному будинку культури вперше відбулося ток-шоу під красномовною назвою «Я люблю Україну». У цьому творчому змаганні взяли участь дві команди: команда клубних працівників та команда студентів медичного коледжу БДМУ. Оцінювати учасників шоу були запрошені директор КУ «Новоселицький РБК» Семен Вайнберг, завуч з виховної роботи медичного коледжу БДМУ Ірина Плачінта, науковий співробітник при відділі культури, національностей та релігій Новоселицької РДА Альона Грищук і методисти КУ «Новоселицький РБК» Любов Бергеу та Анастасія Масалович.

 • Районний конкурс естрадної пісні ім.Н.Яремчука на Вижниччині

  яремчук28 листопада у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся районний конкурс естрадної пісні ім. Н. Яремчука, у якому взяли участь 14 аматорів Вижниччини. А 30 листопада конкурс завершився гала-концертом переможців районного конкурсу, гостем якого була колишня учасниця народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Смерічка» Вижницького РБНТД Анна Буриленко. 

 • АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ «БУКУРІЯ» ОТРИМАВ ЗАСЛУЖЕНЕ ВИЗНАННЯ

  7Презентація творчої програми аматорського ансамблю танцю «Букурія» будинку культури села Динівці Новоселицького району на предмет присвоєння звання «народний» стала справжнім святом для місцевих жителів.

 • «ВІД КАРПАТ ДО МАЙДАНУ»

  «ВІД КАРПАТ ДО МАЙДАНУ»28 листопада у Вижницькій районній бібліотеці відбулася презентація книги «Від Карпат до Майдану», до якої увійшли творчі доробки поетів Вижниччини - С.Яреми, М. Попадюка, В.Овадюка, О.Ковальської, О.Швейко, О.Марчук, В.Шпанюка, В.Максимчука.

 • МИХАЙЛО ПОКИДАНЕЦЬ ПРЕЗЕНТУВАВ КИЯНАМ ВИСТАВКУ СВОЇХ РОБІТ

   

  МИХАЙЛО ПОКИДАНЕЦЬ ПРЕЗЕНТУВАВ КИЯНАМ ВИСТАВКУ СВОЇХ РОБІТ МИХАЙЛО ПОКИДАНЕЦЬ ПРЕЗЕНТУВАВ КИЯНАМ ВИСТАВКУ СВОЇХ РОБІТ 21 листопада у день свого тезоімеництва відомий світові майстер української вишивки з Буковини Михайло Покиданець відкрив персональну виставку в залах Києво-Печерського Національно-культурного заповідника. Три зали прикрасили рушники, панно, доріжки, серветки, чоловічі сорочки…

 • Журі визначило переможців обласного конкурсу професійної майстерності працівників сільських клубних закладів

  Журі визначило переможців обласного конкурсу професійної майстерності працівників сільських клубних закладівУ четвер, 27 листопада, зала Центрального палацу культури міста Чернівці зібрала учасників заключного етапу обласного конкурсу професійної майстерності працівників сільських клубних закладів краю.

   

 • Свято наближається

  святоРУКОТВОРНІ ШАТИ ДЛЯ ЯЛИНКИ

  створили учасниці Буковинського клубу сучасної вишивки

  «Вечорниці»

      Новорічна красуня хизується екслюзивним вбранням у галерії «SweetArt» по вулиці Штейнбарга. Це  у приміщенні товариства «Знання», яке стало «хресним татом» клубу – саме тут «Вечорниці» проводять свої засідання, майстер-класи, обговорюють нові конкурси, створюють цікаві проекти.. «Вишита іграшка для  ялинки « - один з найперших. Він має за мету розвивати  творчий підхід в декоруванні, популяризувати  вишивку, розкривати її мистецький діапазон.

 • В гостях у Діда Мороза та Снігуроньки

  В гостях у Діда Мороза та Снігуроньки 25 грудня у комунальній бюджетній установі «Будинок культури мікрорайону «Роша» за підтримки управління культури Чернівецької міської ради та депутата Чернівецької міської ради, Михайла Гросу відбулося справжнє  новорічне свято - «В гостях у Діда Мороза та Снігуроньки».

 • Святий Миколай завітав на «Рошу»

  СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ НА «РОШУ»Напередодні дня Святого Миколая, а саме 18 грудня, у комунальній бюджетній установі «Будинок культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців» за підтримки управління культури Чернівецької міської ради відбувся тематичний захід для дітей мікрорайону.

 • Святий Миколай на Вижниччині

  Святий Миколай на Вижниччині17 грудня 2013 року у Вижницькій районній дитячій бібліотеці відбувся дитячий ранок «Святий гість». Працівники бібліотеки організували книжкову виставку до дня Святого Миколая «Прийди, Миколаю, у гості до дітей». У святі взяли участь учні Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича третіх, четвертих, шостих, сьомих класів, а також 1-«В» класу. Працівники Вижницької районної дитячої бібліотеки щиро вдячні пану Михайлу Чорнею за  надані подарунки для дітей.

 • ПІСЕННИЙ КОНКУРС АМАТОРІВ

  ПІСЕННИЙ КОНКУРС АМАТОРІВ14 грудня 2013 року у Чернівцях відбувся заключний тур ІІІ обласного конкурсу аматорських вокальних ансамблів та виконавців малих форм «Пісенний краю, Буковино», який проводиться один раз на два роки з метою збереження та подальшого розвитку аматорського пісенного мистецтва краю.

 • АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ НА РОШІ

  АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ НА РОШІЗ-поміж традиційних зимових свят веселим та очікуваним завжди було і залишається свято Андрія. Саме тоді, за українським звичаєм, молодь збиралася на Андріївські вечорниці, влаштовувала усілякі дійства, що супроводжувалися забавами, ворожіннями, співами та веселощами.

 • Семінар та обласна рада директорів районних і міських закладів культури

  11 грудня 2013 року на базі учбово-методичного центру культури Буковини проведено обласний семінар для директорів та провідних методистів районних клубних закладів культури на тему: «Визначення основних напрямів планування роботи клубного закладу та завдань на наступний рік. Облік. Звітність».

   

 • У столиці на фестивалі «БАРВИ ЖИТТЯ»

  У СТОЛИЦІ НА ФЕСТИВАЛІ «БАРВИ ЖИТТЯ»2 грудня 2013 року у м. Києві відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю народної творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Чернівецьку область успішно представили переможці VI обласного благодійного фестивалю «На крилах надій» - вокальний дует з Хотинського району у складі Василя Юркіна та Анатолія Пасічника, а також Параска Дутчак (театрально-розмовний жанр) з м. Чернівців.

  За участь у заключному гала-концерті талановиті аматори з Буковини були нагороджені дипломами Міністерства культури України.

 • АНОНС

  АНОНС

  Запрошуємо 14 грудня 2013 року у Центральний палац культури м.Чернівців на заключний тур обласного конкурсу аматорських вокальних ансамблів та виконавців малих форм «Пісенний краю, Буковино», який проводить управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації та учбово-методичний центр культури Буковини.

 • БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ» НА ВИЖНИЧЧИНІ

  БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ» НА ВИЖНИЧЧИНІЯк повідомила начальник відділу культури Вижницької районної державної адміністрації Наталія Додяк, відповідно до плану роботи відділу культури на 2013 рік, на виконання розпорядження районної державної адміністрації № 299-р від 26.09.13. «Про проведення в районі благодійних акцій «Милосердя» та з метою залучення до надання адресної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, 03 та 05 грудня 2013 р. у Вижницькому районі організовано та проведено низку благодійних заходів.

 • «БУКОВИНСЬКИЙ РОЗМАЙ – 2013»

       виставка

               5 грудня 2013 року в Центрі культури «Вернісаж» було розгорнуто ХХХІІ обласну виставку робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв Чернівецької області.

           У виставці беруть участь 525 учнів з 12 художніх, Берегометської та Іспаської шкіл мистецтв. Юні художники представили 903 твори живопису, графіки, скульптури, прикладного і декоративного мистецтва.  Всього у школах області навчається 1077 учні, близько половини з них – у сільських філіях і класах.

 • Традиції – основа нашого життя

  виставка

   

  У середу, 4 грудня, у приміщенні Чернівецького обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки робіт членів Чернівецького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Сергія Кузнєцова, Дарії Стасюк та Діани Новак.

 • «Світло-тінність»

  виставка3 грудня 2013 року у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини відбулося відкриття персональної фотовиставки Іллі Стурка «Світло-тінність».

  Під час урочистого відкриття завідувач кабінету методики розвитку кінофотовідеомистецтва УМЦКБ Іван Пілат привітав молодого фотомитця з першою персональною виставкою. Про «авторський почерк» фотографа змістовно й цікаво розповів методист кабінету методики розвитку кінофотовідеомистецтва УМЦКБ Віталій Сандул.

 • Культурно-мистецька акція «Буковинський вінок КобзаревіІ» у Сокирянському районі

  КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ «БУКОВИНСЬКИЙ ВІНОК КОБЗАРЕВІ» У СОКИРЯНСЬКОМУ РАЙОНІ30 листопада ІІ етап культурно-мистецької акції «Буковинський вінок Кобзареві» гідно завершив Сокирянський район. Відкрив святкове дійство голова Сокирянської районної державної адміністрації Василь Васильович Козак . Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Сокирянської районної ради Сергій Едуардович Горн .У мистецькому святі взяли участь 18 аматорських колективів та окремих виконавців, в них 260 учасників.

 • Кельменеччина вшановує великого Кобзаря

  КЕЛЬМЕНЕЧЧИНА ВШАНОВУЄ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯКультурно-мистецька акція «Буковинський вінок Кобзареві», присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, на Кельменеччині розпочалася покладанням квітів до пам’ятника поету на Центральній площі райцентру.

   

 • Подарунок на Миколая

  Подарунок на Миколая

  19 грудня ц.р. учбово-методичний центр культури Буковини презентував доброчинний медіа-проект «Культурно-мистецька палітра Буковини», який передбачає розміщення на офіційному сайті УМЦКБ анонсів культурно-мистецьких подій, що відбуватимуться в області та в Чернівцях.

 • Майстерню-світлицю народних ремесел та декоративного мистецтва відкрито!

  Майстерню-світлицю народних ремесел та декоративного мистецтва відкрито!У середу, 5 грудня, в приміщенні Учбово-методичного центру культури Буковини відбулись «Вечорниці у Пилипівку» - урочисте відкриття проекту "Майстерня-світлиця народних ремесел та декоративного мистецтва". З цієї нагоди зібралися понад три сотні шанувальників народного мистецтва, працівників культури та освіти, власне, ті, кому небайдужа доля української культури.

 • Заключний тур обласного конкурсу аматорських хорових колективів імені С. Воробкевича

  Заключний тур обласного конкурсу аматорських хорових колективів імені С. Воробкевича

  Буковинський край багатий різножанровий аматорським мистецтвом, де значне місце займає хоровий спів.
  Хорова пісня є окрасою районних, обласних мистецьких заходів, і важливим є те, що вона об’єднує шанувальників різних верств населення. Цьому сприяє і традиційний обласний конкурс аматорських хорових колективів ім. С. Воробкевича.
 • «Веселкові барви Буковини»

  «Веселкові барви Буковини»16 грудня 2011 р. в залі Учбово-методичного центру культури Буковини відкрилась персональна виставка майстра народної творчості, члена Буковинського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата обласної премії імені Г. Гараса Євдокії Візнюк «Веселкові барви Буковини».
 • Організаційно-творча робота керівника в хореографічному колективі

  Обласна творча лабораторія керівників аматорських хореографічних колективів клубних закладів областіЗгідно плану роботи Учбово-методичного центру культури Буковини 15 грудня 2011року, на базі хореографічних колективів районного Будинку
 • XXX обласна виставка робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв Чернівецької області "Буковинський розмай"

  XXX обласна виставка робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв Чернівецької області "Буковинський розмай"14 грудня 2011 року в приміщенні центру культури «Вернісаж» розгорнуто XXX обласну виставку робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв Чернівецької області.
 • Барви життя

  Барви життя11 грудня 2011 року в м. Києві відбувся заключний тур Всеукраїнського фестивалю осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», в якому взяли участь переможці обласних конкурсів для людей з обмеженими фізичними можливостями.
 • Обласний семінар-практикум

  6 грудня 2011 року в Учбово-методичному центрі культури Буковини відбувся обласний семінар-практикум директорів та провідних методистів районних клубних структур на тему: «Планування, облік, звітність роботи клубних закладів та клубних формувань».

 • Кількість «народних», «зразкових» аматорських колективів

  Кількість «народних», «зразкових» аматорських колективів області поповнилась двома цікавими, самобутніми колективами.

 • Інформація про ХХІХ обласну

  Інформація про ХХІХ обласну

  виставку робіт учнів художніх шкіл

  та шкіл мистецтв Чернівецької області

  „Буковинський розмай”

  З грудня 2010 року в Центрі культури „Вернісаж” (вул. І.Франка, 15) відкривається традиційна ХХІХ обласна виставка учнівських робіт „Буковинський розмай”.