«Свічка пам’яті» у Новодністровську

 

Новітня історія України… Нові чорні дати в її календарі… Рік тому вулиці Інститутська, Грушевського, Михайлівська були залиті кров’ю вбитих українців – хлопців та чоловіків у будівельних касках і з дерев’яними щитами, яких безжально розстрілювали снайпери… А віднедавна частину вулиці Інститутської у Києві перейменували на алею Героїв Небесної Сотні.

 20 лютого у Новодністровську за сприяння оргкомітету з проведення культурно–мистецьких заходів на традиційному місці вшанування Героїв Небесної Сотні мешканці міста знову зібралися, щоб згадати та пом’янути усіх полеглих за свободу і незалежність нашої держави. Після молитви присутні запалили свічки в пам'ять про загиблих та спільно виконали Державний Гімн України.

 ***

 «Мова – духовний скарб нації», - під такою назвою 19 лютого у приміщенні Новодністровської міської бібліотеки відбулося літературно – мистецьке свято до Міжнародного дня рідної мови. У заході взяли участь член Національної спілки журналістів України, поетеса, автор пісенних творів Інна Гончар, фольклорний колектив «Співучі бабусі» (керівник - Валентина Федишина), учні 10-го класу Новодністровьскої ЗОШ II – Ш ст. та читачі бібліотеки. Захід вдало доповнила книжкова виставка «Слово наше рідне – слово українське».

 Автором та ведучою свята була завідувач міською бібліотекою Галина Щаслива, а другою ведучою - керівник театрального колективу БНТД „Молодіжний” Лариса Стародуб.

Раїса Ридванська,

методист по організації дозвілля

відділу гуманітарної політики

Новодністровської міської ради