“НОУ-ХАУ” З КІЦМАНЩИНИ ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ!

 

З 27 по 29 вересня у селищі Затока під Одесою проходив щорічний ХІХ Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВК «ЖАРТ-ПТИЦЯ-2014».

Незважаючи на складну ситуацію в державі, участь у фестивалі взяли 17 команд КВК шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, училищ, технікумів майже з усієї України. Деякі міста презентували навіть по декілька команд.

Наш край на фестивалі представляли дві команди. Зведена команда "НОУ-ХАУ" будинку культури села Драчинці Кіцманського району та Кіцманського БДТ у складі Ірини Нявчук, Марини Нявчук, Світлани Попович, Вікторії Піц, Діани Курчак, Олександри Скаловци , Андріани Завацької, керівник - Октавіан Верстюк. А супроводжували їх Марія Нявчук, Тетяна Скаловци, Октавіан Верстюк та команда “ПОЛОНИНА style” Драчинецького будинку культури. Учасниками цієї команди були Марина Маєвська, Роман Аврам, Вадим Маєвський під керівництвом Ніни Верстюк, яка окрім цього презентувала на фестивалі власну відео роботу.

Варто зазначити, що команда "НОУ-ХАУ" вже сьомий рік поспіль бере участь у цьому фестивалі. Цьогоріч командам з Буковини вдалося вибороти наступні нагороди:

 - диплом переможця пісенного конкурсу - “НОУ-ХАУ”;

- диплом найкращої КВК-газети - “НОУ-ХАУ”;

- диплом переможця відеоконкурсу (озвучування) - “НОУ-ХАУ”;

- диплом переможця відеоконкурсу (режисерська робота) - “ПОЛОНИНА style”;

- диплом "За найкращу ідею дизайну " у конкурсі дизайну футболок на підтримку руху "No hate speech movement"- “НОУ-ХАУ”.

Дипломом у номінації “Краща акторка“ була нагороджена Світлана Попович з “НОУ-ХАУ”, а дипломом у номінації “Кращий керівник“ команди КВК – Октавіан Верстюк. Загалом цьогорічний фестиваль виявився дуже вдалим для команди та приніс “НОУ-ХАУ” почесне ІІ місце.