Районний семінар клубних працівників Хотинщини

РАЙОННИЙ СЕМІНАР КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ ХОТИНЩИНИ16 травня 2014 року працівниками методичного кабінету Хотинського РБНТД проведений семінар клубних працівників на тему: «Проблеми професійної майстерності клубного працівника» на базі Зарожанського СБК. Висвітлила тему районного семінару та ознайомила присутніх із показниками рейтингової оцінки діяльності клубних закладів Хотинського району провідний методист Світлана Шалаєва.

 Зарожанський сільський голова Лідія Григорівна Тирон, яка докладає максимум зусиль для підтримки культури, підкреслила у своєму виступі необхідність тісної співпраці клубних закладів із сільськими радами. Вона наголосила, що в Зарожанах учасниками вокальної групи, фольклорного та драматичного колективів є й працівники сільської ради.

РАЙОННИЙ СЕМІНАР КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ ХОТИНЩИНИ

Директор Зарожанського СБК Микола Никифорчук та художній керівник Сергій Балук детально розповіли про роботу аматорських гуртків художньої творчості, поділилися досвідом багаторічної праці у проведенні масових заходів спільно із громадськими організаціями та релігійними конфесіями.

 Основним заходом семінару став конкурс професійної майстерності клубних працівників сільських клубних закладів «Молоді й креативні, творчі й активні». У конкурсі взяли участь працівники клубних закладів культури, які працюють на своїх посадах один-два роки: директор Санковецького СБК Руслана Ревега, директор Колінковецького СБК Інна Продан, директор Данковецького СБК Владислава Головата, директор Крутеньківського СБК Іван Пугач, завідуюча клубом с. Пригородок Вероніка Зінзюк, керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Джерело» Рукшинського СБК Лілія Долга.

Удосконалювали свою професійну майстерність учасники в конкурсах «Заяви про себе», що включав особисте представлення та презентацію творчої діяльності, у другому конкурсі учасники презентували себе, як творчу особистість і проводили майстер-класи за фахом. Чітко, влучно та лаконічно рекламували вони предмети, пов’язані із творчою діяльністю у третьому конкурсі. Неперевершені враження члени журі та клубні працівники отримали від проведення четвертого конкурсу «Талант», в якому учасники продемонстрували неабиякі здібності у музичному, вокальному, хореографічному та розмовному жанрах.

 За підсумками журі І місце отримав Іван Пугач, директор Крутеньківського СБК. Упродовж конкурсної програми глядачів потішали професійним виконанням учасники аматорських колективів Зарожанського СБК під керівництвом Галини Кушнір, Миколи Никифорчука та Сергія Балука.

РАЙОННИЙ СЕМІНАР КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ ХОТИНЩИНИ