Творча лабораторія театралів-аматорів на Кельменеччині

У Міжнародний день театру, 27 березня, на базі зразкового дитячого драматичного колективу БНТД с. Лівинців Кельменецького району відбулася творча лабораторія для керівників аматорських театральних колективів «Сучасна модель спілкування та розвиток творчих здібностей у драматичному колективі». Практичні та теоретичні заняття провела директор БНТД с. Лівинців, керівник зразкового аматорського театру юного глядача Тетяна Іванська. Під час творчої лабораторії керівники аматорських театральних колективів мали змогу ознайомитися з положенням районного огляду-конкурсу театральних колективів «Буковинська театральна весна – 2015» та графіком його проведення.

Кульмінаційною частиною творчої лабораторії стала флешмоб - вистава «Повертайся живим», яка присвячувалася героям АТО. Тетяна Іванська, режисер-постановник цього дійства виявилася ще й чудовою актрисою. Цікавий режисерський задум та його сценічне втілення, прониклива гра учасників театру викликали незабутні емоції у присутніх. А фінальна частина запам’яталася нестандартним режисерським вирішенням. Усі актори, занурюючи руки у жовту та блакитну фарби, залишали відбитки на полотні, створюючи символічний Державний прапор. Під час вистави не було жодного зайвого елементу сценографії, яка була добре обіграна та органічно доповнювала атмосферу дійства.

Особливу подяку за активну співпрацю та підтримку театру юного глядача Тетяна Іванська висловила Ользі Мельницькій, завучу Лівенецької ЗОШ.

Отже, творча лабораторія запам’яталася усім присутнім інноваційною подачею художнього матеріалу та майстерністю як керівника, так і учасників колективу.