Чарівний світ поезії Світлани Панько

Кельменецький район добре відомий своїми талановитими людьми. Але, здається, найщедріше вродили ці таланти на ниві літературній. Кельменчани можуть пишатися своїми славними земляками - Михайлом Ткачем, Вірою Китайгородською, Богданом Гурою. Та вони лише найяскравіші зорі на українському літературному небосхилі. Серед кельменчан живе багато й таких особистостей, яким через різні життєві обставини не вдалося донести свою творчість до широкого кола читачів.

вербіц

Відділ культури Кельменецької районної державної адміністрації активно співпрацює не лише із визнаними літераторами, але й з маловідомими. Прикладом такої плідної співпраці стала зустріч із кельменчанкою Світланою Панько, у літературному доробку якої понад 200 віршів. Презентацію творів авторки організували та провели працівники Кельменецького будинку народної творчості та дозвілля. Господинею «Літературної світлиці» була Людмила Мельник, яка розповіла присутнім багато цікавого з біографії поетеси, оскільки знає її з дитинства.

вербі

Зі сцени звучали поезії, як у виконанні самої авторки, так і у виконанні поціновувачів її творчості. Не зважаючи на те, що Світлана Панько пише російською мовою, її твори є близькими і зрозумілими кожному, адже тематика творів пані Світлани вічна: Любов у всіх найпрекрасніших проявах.

Трепетно звучали поетичні рядки у виконанні Марії Таран, Ірини Рябко, Олени Лиходень, Наталі Гергелійник, Алли Коржос, Миколи Ганіна. У світ дитинства гостей свята перенесла «Казка про Царівну», майстерно виконана директором Кельменецького будинку народної творчості та дозвілля Аллою Ілаш.

Наприкінці зустрічі слово взяла начальник відділу культури Кельменецької райдержадміністрації Наталя Чепурняк, яка подякувала поетесі за її творчість та побажала подальших творчих злетів.