Вшанували ветеранів та людей похилого віку

ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУНа зміну веселій, буйній весні, гарячому та грайливому літу прийшла золота осінь. Справжня… Вона є символом зрілості, символом мудрості і душевного умиротворення. А тому з нею завітало свято до тих, хто своїми роками відзначає осінь, хоча в душі у них буяє справжня весняна пора.

 Першого жовтневого дня, з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку в залі засідань Кельменецької райдержадміністрації зібралися голови первинних ветеранських організацій населених пунктів району. Привітали їх зі святом голова районної державної адміністрації Сергій Буняк, заступник голови районної ради Анатолій Горобець, сільські голови, керівники окремих установ та організацій, структурних підрозділів РДА.

 Звертаючись до присутніх, керівник виконавчої влади району зазначив, що ця святкова дата - нагода ще раз вшанувати наших батьків та дідів, матерів і бабусь, висловити глибоку шану і повагу їхній мужності та самовідданій праці. «Ці дні нагадують нам, що ми маємо турбуватися про людей похилого віку, думати про майбутнє, підтримувати гарні взаємовідносини, вчитися у них. Адже ці люди багаті досвідом та мудрістю. Вони є носіями таких якостей як вихованість, толерантність, честь,відповідальність», - підкреслив Сергій Буняк.

ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Керівник району привітав ветеранів, людей похилого віку зі святом, побажав їм міцного здоров’я, довголіття, миру і злагоди, радості та добра. За активну життєву позицію і з нагоди відзначення в районі цих свят він вручив почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради. До привітань приєднався й заступник голови райради Анатолій Горобець.

ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Гарний настрій присутнім у залі дарували працівники відділу культури. Закохані у пісню Володимир Паламарчук, Микола Ганін та Алла Коржос виконали чудові українські пісні «Мій рідний край», «Моя Україна», «Голубина пара» та «Українське село». Зал щирими оплесками підтримував виконавців.

Ігор РАРЕНКО

начальник відділу з питань

внутрішньої політики та доступу

до публічної інформації апарату

районної державної адміністрації