Свято танцю у Кельменцях

СВЯТО ТАНЦЮ У КЕЛЬМЕНЦЯХ У Кельменецькому районному відділі культури давно виношували ідею долучитися до проведення Міжнародного дня танцю. Хоча б тому, що головним спеціалістом відділу працює Володимир Паламарчук, який давно професійно і самовіддано займається хореографією. Навколо нього й об’єднується відома когорта професіоналів-хореографів та аматорів-танцюристів.

СВЯТО ТАНЦЮ У КЕЛЬМЕНЦЯХ

І ось цього року на сцені Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля уперше відбувся урочистий парад хореографів. Глядачі оплесками зустрічали справжніх метрів танцювального мистецтва - Володимира Паламарчука, Миколу Чорноморця, Віру Натрасенюк, Людмила Хоменко. А з ними разом були й молоді та перспективні фахівці, шанувальники Терпсіхори - Світлана Цвинтарна, Оксана та Наталя Корній, Ольга Мельник, Аліна Ясенчук, Христина Єрофеєва, Анастасія Амбросій, Інна Присяжнюк, Альвіна Громик, Оксана Ряба, Зоряна Андрущак.

Святкове та багатобарвне дійство створилося майже з сорока номерів. Протягом декількох годин на сцені народні танці змінювалися сучасними хореографічними композиціями. Та особливо відрадно, що поряд з «ветеранами» танцювали й діти. Вони радували присутніх щирістю виконання, тішили сонячними усмішками та яскравими костюмами.

СВЯТО ТАНЦЮ У КЕЛЬМЕНЦЯХ

На завершення свята танцю усі були єдині в одному: такий захід має проводитися щорічно, адже це добра нагода не тільки звернути увагу на розвиток хореографічного мистецтва в районі, а й попрацювати кожному колективу на піднесення власної виконавської майстерності.