Фільтр
 • «Життєдайні джерела»

  Персональна виставка Людмили Кубай «Життєдайні джерела»

  ПРЕС-РЕЛІЗ
  Персональна виставка
  Людмили Кубай
  «Життєдайні джерела»

   

  4 вересня 2017 року о 14.00 у рамках культурно-мистецької акції «Обмінні виставки між областями України» в учбово-методичному центрі культури Буковини (вул. Й. Главки, 1-а) відбудеться відкриття персональної виставки члена Київської організації Національної спілки художників України Людмили Кубай.

 • Відбулася серпнева нарада директорів мистецьких шкіл області

  Відбулася серпнева нарада директорів мистецьких шкіл області

  30 серпня в учбово-методичному центрі культури Буковини відбулася розширена нарада директорів з питань підсумків роботи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області за 2016-2017 навчальний рік та основних завдань їхньої діяльності на 2017-2018 навчальний рік.

 • 400-літній ювілей села відзначили у Горошівцях

  400-літній ювілей села відзначили у Горошівцях

  29 серпня 2017 року відбулися урочистості з нагоди 400-річчя від дня першої писемної згадки про село Горошівці Заставнівського району. Святкування розпочалося з відкриття погруддя Великому Кобзарю.

 • Народний аматорський оркестр народних інструментів вітав жителів села Василівка з храмовим святом

  Народний аматорський оркестр народних інструментів вітав жителів села Василівка з храмовим святом

  28 серпня з храмовим святом мешканців села Василівка вітав народний аматорський оркестр народних інструментів Сокирянського РБНТД (керівник - Дмитро Шкварун).

 • Подарунок до Дня Незалежності

  Подарунок до Дня Незалежності

  Бурхливими оплесками довго не відпускали глядачі зі сцени учасників народного аматорського чоловічого хору села Іспас Вижницького району (керівник - Сергій Глушківський). Цей хор став учасником обласного фестивалю патріотичної та повстанської пісні «Вознесись, Україно!», що нещодавно відбувся у місті Надвірна Івано-Франківської області. У фестивалі взяли участь понад 20 колективів з Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької областей.

 • У Кіцмані відбулися урочистості з нагоди дня Державного Прапора України

  У Кіцмані відбулися урочистості з нагоди дня Державного Прапору України

  23 серпня у місті Кіцмань під звуки Державного Гімну України урочисто підняли жовто-блакитний стяг. Цю почесну місію виконали старший сержант Володимир Ротар та солдат Мирослава Полятко.

 • Урочистості з нагоди дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності у Заставні

  Урочистості з нагоди дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності у Заставні

  23 серпня у Заставні біля пам’ятника Великому Кобзареві відбулися урочистості з нагоди дня Державного Прапора України. Жовто-блакитний стяг урочисто підняли голова Заставнівської РДА Юрій Кітар та начальник відділу культури Заставнівської РДА Василь Барабащук.

 • На Кельменеччині відзначили день Державного Прапора України та 26-ту річницю Незалежності України

  На Кельменеччині відзначили день Державного Прапору України та 26-ту річницю Незалежності України

  23 серпня у Кельменцях відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України за участі керівників району, трудових колективів, українських воїнів, волонтерів, представників громадських організацій та політичних партій.

 • Під синьо – жовтим прапором свободи з’єднаємо великий наш народ

  Під синьо – жовтим прапором свободи з’єднаємо великий наш народ

  26-й рік Незалежності України Сокирянщина святкувала не за звичним сценарієм. Спершу очільники району, представники органів місцевого самоврядування, учасники антитерористичної операції, депутати районної та обласної рад, керівники підприємств, установ та організацій зібралися біля пам'ятника Т.Г.Шевченку, де відбулася урочиста церемонія покладання квітів до його підніжжя.

 • У Виженці відкрили світлицю Дмитра Курика

  У Виженці відкрили світлицю Дмитра Курика

  28 серпня у селі Виженка Вижницького району відбулося урочисте відкриття світлиці заслуженого майстра народної творчості України Дмитра Курика. У відкритті взяли участь голова Вижницької районної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, голова Вижницької міської територіальної громади Олексій Чепіль, директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка Роман Гаврилюк, начальник відділу культури Вижницької райдержадміністрації Наталія Додяк.

 • У Вижниці яскраво відзначили день Незалежності України

  У Вижниці яскраво відзначили день Незалежності України

  Святкування дня Незалежності України у Вижниці розпочалось 23 серпня на площі Героїв Майдану, де відбулася святкова церемонія підняття Державного Прапора України за участі представників районної влади та широких кіл громадськості. Під звуки Державного Гімну України жовто-блакитний стяг підняли учасник АТО Олександр Пилип’юк з донькою Юлею та вихованці Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості Уляна Жога та Андрій Голинський.

 • У Глибоці відбулося справжнє спортивне шоу

  У Глибоці відбулося справжнє спортивне шоу

  24 серпня до дня Незалежності України у Глибоці офіційно відкрили найбільший в регіоні боксерський зал. Увечері на площі Героїв Майдану відбувся міжнародний турнір за участю боксерів з Молдови, Румунії та України.

 • На Глибоччині урочисто відзначили найголовніші державні свята

  На Глибоччині урочисто відзначили найголовніші державні свята

  19 серпня у клубі села Валя Кузьмина Глибоцького району відбувся концерт, присвячений 26-й річниці Незалежності України. Окрім колективів, що діють при клубі, в концерті взяли участь й гості - аматорський колектив народної музики будинку культури села Чагор під керівництвом В. Габора та соліст В. Довбенчук. Охочі мали змогу переглянути тематичну книжкову виставку.

 • Урочистості з нагоди головних державних свят у Глибоці

  Урочистості з нагоди головних державних свят у Глибоці

  З нагоди дня Державного Прапора України та дня Незалежності України на площі Героїв Майдану у Глибоці відбулися урочистості, які розпочалися з підняття Державного Прапора та прапорів Глибоцького району ветеранами державної служби району.

 • Районний фольклорний фестиваль відбувся у Герцах

  Районний фольклорний фестиваль відбувся у Герцах

  22 серпня у місті Герца відбувся районний фольклорний фестиваль народної творчості «У джерел», присвячений 26-й річниці Незалежності України. Цей фестиваль проводиться щорічно з метою підтримки, розвитку та збереження національно-культурної спадщини різних етнічних груп, які проживають на Герцаївщині.

 • «Плаюл Херцей» презентував своє мистецтво в Угорщині

  «Плаюл Херцей» презентував своє мистецтво в Угорщині

  Нещодавно з Угорщини повернувся народний аматорський оркестр народних інструментів “Плаюл Херцей” Герцаївського РБДДМ (керівник – заслужений працівник культури України Ілля Кришмару).

  Аматори з Герцаївщини презентували своє мистецтво на ХХVIII Міжнародному фольклорному фестивалі “Буковинські зустрічі” у місті Боньхадь. Під час фестивальних заходів учасники оркестру брали участь у демонстрації весільних традицій Бессарабії.

 • Святиня нашого народу

  Святиня нашого народу

  23 серпня напередодні дня Незалежності України жителі Хотина зібралися у міському парку, щоб отримати масу позитивних емоцій та неперевершених вражень, які для них дарували аматорські колективи та солісти-вокалісти Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля.

 • ХХVIІІ спартакіада людей з обмеженими фізичними можливостями на Хотинщині

  ХХVIІІ спартакіада людей з обмеженими фізичними можливостями на Хотинщині

  Нещодавно у Хотинському міському парку відбулася традиційна ХХVIІІ спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями. Учасники мали змогу по-дружньому порівнятися силою і витримкою, проявити спортивне загартування, продемонструвати свою спортивну підготовку, піднятися на почесний п'єдестал переможців та водночас розкрити нові таланти, збагатитися новими яскравими враженнями і просто поспілкуватися один з одним.

 • Колоритне свято українського танцю створили мамаївські та канадські танцюристи

  Колоритне свято українського танцю створили мамаївські та канадські танцюристи

  У день Преображення Господнього зала Мамаївського будинку культури була переповнена. Особливу атмосферу, захоплююче і неймовірно колоритне свято українського танцю спільними зусиллями створили місцевий народний аматорський ансамбль танцю «Колос» і гості з Канади — колективи «Троянда» та «Сопілка» (провінція Манітоба). Концерт був присвячений дню Незалежності України.

 • До України серцем пригорнуся

  До України серцем пригорнуся

  20 серпня у клубі села Клокічка Кіцманського району відбулася концертна програма «До України серцем пригорнуся», присвячена 26-й річниці Незалежності України.

 • Живи, могутня Україно!

  Живи, могутня Україно!

  «Живи, могутня Україно!», - під такою назвою 23 серпня у будинку культури мікрорайону "Роша" м. Чернівців відбулася розважальна програма для дітей, присвячена дню Незалежності України.

 • Спаса святкуємо - радість всім даруємо

  Спаса святкуємо - радість всім даруємо

  19 серпня у БНТД села Зелена Кельменецького району відбувся святковий концерт "Спаса святкуємо - радість всім даруємо" у рамках культурно-мистецької акції "З криниці людської мудрості".

 • Відроджена святиня – знамено України

  Відроджена святиня – знамено України

  23 серпня у м. Сокиряни відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якому взяли участь представники установ та організацій міста, учасники АТО, представники громадськості та ЗМІ. Присутніх привітали голова Сокирянської райдержадміністрації Петро Бескупський та голова районної ради Василь Козак.

 • Україна моя калинова, незалежності правда свята

  Україна моя калинова, незалежності правда свята

  До дня Незалежності України у Сокирянській центральній районній бібліотеці провели історико-літературну годину «Україна моя калинова, незалежності правда свята».

 • «Оберегу» - 10 років!

  «Оберегу» - 10 років!

  18 серпня у Заставнівському районному палаці культури відбулося урочисте святкування 10-ти річчя народного аматорського театру фольклору та етнографії «Оберіг» (керівник - заслужений працівник культури України Гайдай Лідія).

 • У Берегометі КВК

  КВК19 серпня у будинку культури смт. Берегомет Вижницького району відбулися змагання команд КВК у межах Першого відкритого Всеукраїнського конкурсу молодіжних команд КВК «Від гумору до миру»-2017.

 • У Вижниці відкрили барельєф Манолію Попадюку

  Поапдюк19 серпня у Вижниці відкрили барельєф поету, незмінному голові клубу творчої інтелігенції Вижниччини, головному редактору журналу «Німчич» Манолієві Манолійовичу Попадюку. Віддати шану поету біля літературно-мистецької світлиці зібралися представники районної влади, рідні, друзі та колеги. Саме у цьому приміщенні завдяки зусиллям Манолія Попадюка було створено клуб творчої інтелігенції Вижниччини та часопис «Німчич».

 • На радість малечі

  На радість малечіДнями у селі Олексіївка Сокирянського району урочисто відкрили дитячий майданчик. Облаштували його за рахунок перевиконання бюджету.

 • «Люди нелегкої долі та сильної волі»

  «Люди нелегкої долі та сильної волі»Урочисте відкриття XIV районної спартакіади людей з обмеженими фізичними можливостями відбулося у Кіцманському районному будинку народної творчості та дозвілля. Під звуки Державного Гімну України жовто-блакитний прапор внесли Наталія Ступарик, чемпіонка і призерка всеукраїнських змагань та Іван Мазур, призер всеукраїнських змагань.

 • Бджолиний дзвін – медовий запах

  Бджолиний дзвін – медовий запах

  17 серпня, напередодні Яблучного спасу, у місті Сокиряни відбулося традиційне районне Свято меду, на якому пасічники Сокирянщини представили різноманітні продукти бджільництва. Присутніх на святі привітали голова Сокирянської райдержадміністрації Петро Бескупський, керуючий справами апарату районної ради Сергій Горн, завідувач відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Варчук, голова районної спілки бджолярів Олексій Симоніка. Найкращі пасічники були відзначені подяками та грамотами.

 • Розцвітай, Україно, квітами калини

  Розцвітай, Україно, квітами калини

  «Розцвітай, Україно, квітами калини», - під такою назвою у будинку культури села Берегомет Кіцманського району відбувся звітний концерт аматорських колективів цього клубного закладу. З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Григорій Храпко.

 • У Кельменцях відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Сергію Ковальчуку

  У Кельменцях відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Сергію Ковальчуку

  17 серпня, у день роковин загибелі в зоні проведення АТО молодшого сержанта, кельменчанина Сергія Ковальчука на подвір’ї Кельменецького ліцею зібралася громадськість та гості району, щоб вшанувати пам’ять героя. Прийшли рідні і близькі Сергія Петровича, його мати Людмила Сергіївна, дружина Тетяна та четверо дітей Євгенія, Катя, Петрик та Анюта, товариші по службі. Віддали шану пам’яті захисника України голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець, голова районної ради Віктор Ілаш, Кельменецький селищний голова Сергій Буняк, представники районного військового комісаріату, районних громадських організацій, учні та вчителі Кельменецького ліцею та усі небайдужі жителі селища.

 • Творча зустріч з Вікторією Бричковою

  Творча зустріч з Вікторією Бричковою15 серпня у Вижницькій районній бібліотеці відбулася літературно-мистецька зустріч з поетичним послом українського слова в Йорданії, нашою землячкою, авторкою журналу «Німчич», поетесою Вікторією Бричковою – Абу Кадум, яка була присвячена 26-й річниці Незалежності України.

 • Вижниччани вдало виступили на ХХIV Міжнародному гуцульському фестивалі

  Вижниччани вдало виступили на ХХIV Міжнародному гуцульському фестивалі

  Щороку гуцули з усіх країв з’їжджаються на Міжнародний гуцульський фестиваль в один з семи гірських районів України. Цього року господарем гуцульського фестивалю стала писанкова Коломийщина. Розпочався фестиваль урочистою ходою та покладанням квітів до статуї Матері Божої. Далі дійство продовжилося встановленням Рекорду України на наймасовіше виконання «Гуцулки», яке вдало провели народні артисти України Іван Кавацюк та Оксана Савчук - дует «Писанка» Чернівецької обласної філармонії.

 • На Міжнародному гуцульському фестивалі путильчани вибороли найбільше нагород

  Путильщина фестивальБлизько 150 учасників аматорських колективів та майстрів народного мистецтва з Путильщини взяли участь у XXIV Міжнародному гуцульському фестивалі, що відбувся на Коломийщині. Творчу делегацію очолили перший заступник голови Путильської районної державної адміністрації Михайло Ямницький, керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк, заступник голови районної ради Володимир Різак, заступник Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Тарас Ковальчук, начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор. У складі делегації були почесні гості - директор учбово-методичного центру культури Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк та соліст Чернівецької обласної філармонії, заслужений артист України Василь Данилюк.

 • Гарна як гуцульська писанка

  Гарна як гуцульська писанка

  Матуся навчає доню писати першу писанку – пояснює, поправляє, заохочує… Урок засвоюють інші діти. Цей майстер-клас у вигляді сюжетної вистави - колоритна та яскрава сторінка XXIV Міжнародного гуцульського фестивалю, який відбувся на Коломийшині.

 • «Не знаю я, чи мають квіти душу…»

  «Не знаю я, чи мають квіти душу…»«Не знаю я, чи мають квіти душу…», - це перша збірка чернівчанина Романа Лілеї, автора і виконавця співаної поезії, лауреата Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» та багатьох інших всеукраїнських і міжнародних фестивалів, конкурсів, громадського діяча, який нині займається соціальним служінням – очолює благодійний фонд Святої преподобної мучениці княгині Єлизавети в місті Києві.

 • Уклін тобі, мій рідний краю!

  Остра«Уклін тобі, мій рідний краю!» - під такою назвою 6 серпня у клубі села Остра Кіцманського району відбувся творчий звіт аматорських колективів цього закладу. Ведучими заходу були Ангеліна Туркевич і Тетяна Єфімова. Розпочали святкову програму учасниці вокальної жіночої групи піснями «Край, мій рідний край», «Журавлі», «Місяць на небі». Дитяча вокальна група виконала пісні «Сонячний віночок», «Червона калина».

 • «Відкриваючи Буковину»

  «Відкриваючи Буковину»

  9 серпня в Чернівецькому обласному художньому музеї було презентовано роботи учасників молодіжного культурного проекту «Відкриваючи Буковину» у рамках Спільної заяви «Чотири регіони для Європи». У проекті взяли участь молоді аматори фотомистецтва з департаменту Майєнн (Франція), округу Швабія (Німеччина), Чернівецької області (Україна) та Сучавського повіту (Румунія). Починаючи з 5 серпня, учасники проекту відкривали для себе Буковину через об’єктив: ловили найцікавіші моменти на фіксували їх у авторських світлинах. Окрім експонованої виставки, на юних фотоаматорів чекала приємна несподіванка: випущений спеціально до цієї нагоди комплект листівок, в якому – вибрані проектні роботи.

 • У Сторожинці вшановували пам'ять Юрія Федьковича

  У Сторожинці вшановували пам'ять Юрія Федьковича

  У теплі серпневі дні у місті Сторожинець вшановували пам’ять славетного земляка, великого патріота України, письменника, поета, громадського діяча Юрія Федьковича. До підніжжя пам’ятника Буковинському Соловію лягли квіти від очільників районної та міської ради та усіх небайдужих.

 • Сокирянщина радо зустрічала поважних гостей

  Сокирянщина радо зустрічала поважних гостей

  8 серпня на Сокирянщину завітала поважна делегація учасників Спільної заяви «Чотири регіони для Європи» у складі Президента Генеральної ради депутатів округу Швабія Юргена Райхерта (Федеративна Республіка Німеччина), голови Сучавської повітової ради Георга Флутура (Румунія) та заступника голови Генеральної ради Департаменту Майєнн (Франція) Жерара Дюжарє.

 • Виїзна виставка Сокирянського історичного музею

  Виїзна виставка Сокирянського історичного музею

  У приміщенні філії «Дирекції з будівництва Дністровської ГАЕС» розгорнуто експозицію з фондів Сокирянського історичного музею, на якій представлено вишиті картини та рушники з різних населених пунктів Сокирянщини. Це вироби виготовлені у 50-60-х роках минулого століття у різних техніках вишивки (хрестик, гладь, набивна голка).

 • «Колорит» яскраво виступив на «Буковинських зустрічах»

  «Колорит» яскраво виступив на «Буковинських зустрічах»

  З 4 по 6 серпня у місті Боньхадь (Угорщина) відбувся XXVIII міжнародний фольклорний фестиваль "Буковинські зустрічі". Столицю Буковини з гідністю представив аматорський ансамбль народного танцю "Колорит" будинку культури мікрорайону "Роша", керівник - Володимир Долгий.

 • Виставка творів майстрів народного мистецтва на урочистостях з нагоди 77-ї річниці утворення Чернівецької області

  виставка6 серпня у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича відбулися урочистості, присвячені 77-й річниці з часу утворення Чернівецької області. Символічно, що саме у ці дні Буковина приймає учасників Спільної заяви «Чотири регіони для Європи», тож на велелюдному святі у Мармуровій залі ЧНУ були присутні поважні гості з Німеччини, Франції та Румунії.

 • У Карапчеві відбулася презентація поетичної збірки

  карапчів6 серпня у Карапчівському будинку народної творчості та дозвілля Вижницького району відбувся літературно-мистецький вечір Івана Олександровича Завяльця, який видав свою першу поетичну збірку.

 • Творчий звіт у Гвіздівцях

  гвіздівці6 серпня у будинку культури села Гвіздівці Сокирянського району відбувся творчий звіт аматорських колективів у рамках районного етнофестивалю «З глибини віків», присвяченого 26-й річниці Незалежності України. Урочисто розпочали святковий концерт вихованці місцевої школи під керівництвом Наталії Одажів музично–хореографічною композицією «Як у нас на Україні».

 • Село моє, оспіваний мій краю

  Село моє, оспіваний мій краю

  Душевно відпочити у дружньому товаристві, насолодитися гарним співом могли усі ті, хто завітав 30 липня до будинку культури села Шишківці Сокирянського району. Саме того дня тут відбувся районний етнофестиваль «З глибини віків».

 • Колективи Чернівецької області успішно виступили на ХХVІІІ міжнародному фольклорному фестивалі

  Колективи Чернівецької області успішно виступили на ХХVІІІ міжнародному фольклорному фестивалі

  З 27 по 31 липня місто Кимпулунг-Молдовенеск (Румунія) гостинно приймало учасників ХХVІІІ Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі». Творчу делегацію з Чернівецької області очолили заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, директор Чернівецького підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук, директор учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк.

 • Духовність – храм душі людської

  Духовність – храм душі людської

  28 липня православні українці відзначали День Хрещення Київської Русі-України та день святого рівноапостольного князя Володимира Великого. До цієї знаменної дати у читальній залі Кельменецької ЦРБ провели історичний екскурс «Духовність – храм душі людської». На заході працівники бібліотеки розповіли про видатного державного і політичного діяча - князя Володимира, який у 988 роі запровадив християнство як державну релігію, зумів об’єднати землі Київської Русі в єдину могутню державу.

 • Вічна пам'ять Олегу Кучуряну

  КучурянКолектив учбово-методичного центру культури Буковини глибоко сумує з приводу передчасної смерті Олега Георгійовича Кучуряна, директора Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту.

  Олег Георгійович назавжди запам’ятається нам як добра і чуйна людина, справжній сучасний фахівець на ниві культури, який доклав чимало зусиль для розвитку музейної справи на Буковині, постійно плідно співпрацював з учбово-методичним центром культури Буковини. Ця багаторічна спільна творча праця назавжди залишиться в історії збереження, розвитку та популяризації традиційної культури нашого краю.

  Вічна пам'ять і Царство Небесне!

  Нехай земля йому буде пухом!

 • Ювілей мисткині Марії Клим

  клим23 серпня до відомої майстрині художньої вишивки з Вижниччини Марії Іванівни Клим завітав мудрий ювілей. Марія Іванівна – заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

 • «Вінок України сплітаю з талантів рідного краю»

  день прапораУрочистим, патріотичним та велелюдним стало відзначення Дня Незалежності України на Кіцманщині. Центральною вулицею Кіцманя святкова хода вирушила до меморіалу Слави та Пам’ятного хреста, щоб вшанувати пам’ять українців,які відстоювали волю і незалежність нашої держави.

 • День Державного Прапора України у Кіцмані

  прапор23 серпня у Кіцмані відбулися урочистості з нагоди дня Державного Прапора України. У заході взяли участь очільники Кіцманщини, представники установ та організацій району, учасники АТО, волонтери, активісти. Присутніх на заході привітали голова Кіцманської районної державної адміністрації Іван Друцул та голова Кіцманської районної ради Петро Лумей.

 • Глибоччина святкувала день Незалежності України

  6    24 серпня у смт. Глибока відбулися урочистості та святковий концерт до дня Незалежності України. До початку урочистостей святковий настрій присутнім створювали твори композиторів-класиків, які лунали у виконанні народного аматорського духового оркестру села Турятка (керівник – Михайло Амоші).

 • «Україно! Ти моя молитво…»

  день незалежності«Україно! Ти моя молитво…»,- така назва урочистих заходів, які відбувалися на Вижниччині до 25-ти річчя Незалежності України. Аматорські колективи Вижницького району протягом 2016 року проводили творчі звіти, які відбулися у селах Мілієве , Карапчів , Бабино, Велике та у місті Вашківці.

 • Заставна святкувала День Незалежності

   

  заставна23 серпня на Центральному майдані міста Заставна відбулися урочистості до дня Державного Прапора України. Під звуки Державного Гімну України жовто-блакитний прапор урочисто підняли голова Заставнівської райдержадміністрації Юрій Кітар разом із дітьми загиблого на Сході України мешканця Заставнівщини Петра Танасійчука – Вадимом та Діаною.

 • І обласний мистецький проект «Фестини творчих родин» на Першу Пречисту у Товтрах

         АНОНС

   

         Буковинський край здавна славиться своїми творчими династіями. Від покоління до покоління дбайливо передається любов до народної пісні, танцю, українського слова, прадавніх знаків-символів, що вже багато століть вигадливо та гармонійно відтворюють народні умільці, талант яких вразив увесь світ.

 • «Хай братерством, щирими словами Вкраїна воскресне!»

  франкоЗ нагоди 160-ти річчя від дня народження Івана Франка у читальному залі Кельменецької ЦРБ відбулася літературно-мистецька панорама «Хай братерством, щирими словами Вкраїна воскресне!». З любов’ю і шаною вимовлялося на заході ім’я Івана Франка.

 • День Незалежності України в Чернівцях

   

  день незалежності24 серпня столиця Буковинського краю святкувала 25-ту річницю Незалежності України. Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку на Центральній площі міста. Вийшовши на прямий зв'язок з Києвом, на Театральній площі чернівчани долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Співаємо разом Державний Гімн України”, прослухали вітальне слово Президента України та разом розпочали святкування цієї визначної для нашої держави дати.

 • День Незалежності України у Сторожинці

   

  прапор24 серпня з нагоди 25-ї річниці Незалежності України в центрі Сторожинця відбулися святкові заходи. Вони розпочалися концертною програмою, під час якої присутні згадали основні віхи історії нашої держави та здобутки Сторожинеччини за роки Незалежності.

 • Що може для народу бути важливіше, ніж зберегти честь прапора крізь століття?

  прапорСьогодні український жовто-блакитний прапор знають у більшості країн світу, не тільки як державний прапор Української держави, а, перш за все, як символ свободи та відваги. Саме тому серце кожного з нас з трепетом завмирає, коли піднімають національний прапор. У ньому органічно поєднані класичні кольори неба і землі. Це, власне, генетичний код нашої нації, яка може сягнути неба, якщо буде пам’ятати свої корені на землі.

 • День Державного Прапора України у Сторожинці

  прапорЩорічно 23 серпня відзначається День Державного Прапора України. У Сторожинці захід розпочався урочистою ходою з Державним Прапором, який несли бійці АТО на чолі з синомСтепана Воробця Андріємта рятувальники Сторожинецького району.

 • «Народжені вільними»

  кельменціДвадцять третє серпня. Центральна площа Кельменців. Ще здалеку погляд перехожих привертають два кольори, в яких з’єдналися золото ланів і блакить неба. Жителі райцентру зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб згадати той буремний шлях, який довелося пройти нашій країні до волі, та урочисто пошанувати національні символи – ознаки єдності, незламності, свободи.

 • Ювілейна виставка Володимира та Надії Ворончаків

  ворончак23 серпня 2016 року Володимиру Івановичу Ворончаку, заслуженому майстру народної творчості України, майстру художньої обробки дерева, голові Буковинського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреату обласної премії ім. Г.Гараса, Всеукраїнської премії ім. Д. Щербаківського, директору Вижницької художньої школи виповнилося 65 років. Як справжній митець Володимир Іванович відзначив свій ювілей черговим творчим звітом. У день його народження відбулося урочисте відкриття ювілейної виставки Володимира та Надії Ворончаків «Гомін віків».

 • День Незалежності України святкували у Кельменецькій ЦРБ

  кельменці24 серпня у Кельменецькій центральній районній бібліотеці відбувся історико-літературний захід «Вишита колоссям і калиною, звешся величаво Україною». Він розпочався хвилиною мовчання в пам'ять про усіх українських патріотів, які у боротьбі за волю і незалежність українського народу віддали своє життя. Серед них й кельменчани - Олександр Паламар, Ігор Філіпчук, Валентин Гарбуз, Іван Ротар, Сергій Ковальчук.

 • «Лиш з добра та любові проростає колосся життя»

   

  незалежність«Лиш з добра та любові проростає колосся життя», - таку назву мав урок державності, який провели працівники культури у бібліотеці-філії №6 села Бабин Кельменецького району. На урок завітали представники усіх організацій села, молодь, вихованці ДНЗ "Іскринка". Ведучими заходу були Валентина Єренчук та Раїса Кривов`яза. З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Віктор Григорошенко. По закінченню заходу учасники поклали квіти до підніжжя пам`ятного знаку, встановленого на честь проголошення Незалежності України.

 • «Хай буде вільна Україна на всі віки, на всі часи!»

  день незалежності«Хай буде вільна Україна на всі віки, на всі часи!» - під такою назвою 21 серпня у парку села Грушівка Кельменецького району відбувся концерт, присвячений Дню Державного Прапора України та 25-й річниці Незалежності України. Захід підготували працівники місцевого будинку культури, його директор Любов Стаднійчук та художній керівник Людмила Манчул.

 • “Це наша з тобою біографія”

  драчинці21 серпня у будинку культури села Драчинці Кіцманського району відбувся святковий масовий захід “Це наша з тобою біографія” з нагоди дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Незалежності України.

 • День Державного Прапора України на Сокирянщині

  прапор23 серпня над Сокирянами урочисто замайорів державний стяг. Саме так у районі розпочалися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Почесне право підняти прапор отримали голова районної громадської організації «Братське плече», учасник АТО Тарас Гайдей разом із донькою Марією, голова районної ради Василь Козак, т.в.о. голови райдержадміністрації Петро Бескупський.

 • Свято меду на Сокирянщині

  мед19 серпня у місті Сокиряни відбулося традиційне районне свято меду. На нього з’їхалися пасічники з усього району зі своєю цілющою життєдайною продукцією.

 • «У звичаях, традиціях народу ми душу України пізнаєм»

  25З нагоди 25-ї річниці Незалежності України у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відкрилася виставка «У звичаях, традиціях народу ми душу України пізнаєм». В її експозиції - одяг, ікони, Біблії, інші предмети побуту наших пращурів.

 • «Моя Україна – єдина родина» у Гвіздівцях

  гвіздівці14 серпня у селі Гвіздівці Сокирянського району відбувся концерт аматорських колективів та окремих виконавців місцевого будинку культури. Захід відбувся у рамках районного фестивалю народної творчості «Моя Україна – єдина родина», присвяченого 25–й річниці Незалежності України.

 • «Де живе радість»

  діти14 серпня у селі Михальча Сторожинецького району усі охочі мали змогу переглянути дитячу виставу «Де живе радість».

 • «Моя Україна – єдина родина» у Кулішівці

  кулішівка7 серпня у селі Кулішівка Сокирянського району відбувся концерт аматорських колективів місцевого об’єкту дозвілля. Захід відбувся у рамках районного фестивалю народної творчості «Моя Україна – єдина родина», присвяченого 25–й річниці Незалежності України. До присутніх з вітальним словом звернувся голова села Сергій Калабалик. Хвилиною мовчання учасники та глядачі вшанували пам'ять загиблих у зоні проведення АТО українських воїнів.

   

 • З піснею − до моря

  фестивальЗ 5 по 7 серпня у місті Чорноморськ Одеської області відбувався Х Всеукраїнський фестиваль української народної пісні ім.  Ю.  Штельмаха «Серневий заспів»-2016.

 • Путильчани вшановують славетного земляка

  Федькович7 серпня Путильщина традиційно святкувала чергову річницю від дня народження Юрія Федьковича. У ці дні вона прославляє свого сина, співця, Кобзаря, який з’явився на світ 182 роки тому.

 • У Сторожинці вшанували пам'ять Юрія Федьковича

  федьковичЦього року виповнилося 182 роки від дня народження видатного українського письменника, публіциста, громадського діяча Юрія Федьковича. До святкування чергової річниці долучилися й мешканці Сторожинця.

 • У Кельменцях вшанували пам'ять Надії Тудан

  Надія9 серпня у Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся вечір пам’яті провідного методиста та колишнього директора закладу Надії Тудан, яка віддала служінню культурі 58 років свого життя. 7 серпня їй виповнилося б 79 років.

 • Вижницький коледж прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка

  запрошуємоРівень акредитації: І.

  Ліцензія: МОН АВ №552230 від 16.08.2010 р.

  Рік заснування: 1905 р.

  Директор: Гаврилюк Роман Миколайович

  Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст.

  59200, вул. Д.Загула, 13

  м.Вижниця, Чернівецької обл.

  тел./факс: (03730) 2-11-78

  E-mail: coledj@cv.ukrtel.net

  Web: www.vkpm.org.ua

 • «А Марія вареники чинить»

   

          Вареники Нещодавно у будинку культури села Росошани Кельменецького району відбувся захід «А Марія вареники чинить», який проходив у рамках культурно-мистецької акції «З криниці людської мудрості». На свято завітали начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталя Чепурняк, голова села Росошани Світлана Кучейник, директори будинків культури села Нелипівці Марта Горобець та села Новоселиця Віталій Гнатчук.

 • «Буковинські зустрічі» у місті Кимпулунг-Молдовенеск

  22Нещодавно у місті Кимпулунг-Молдовенеск Сучавського повіту відбулася румунська частина ХХVІІ Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі». Учасників з України підтримували заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, голова Вижницької районної державної адміністрації Руслан Сенчук, міський голова Вашківців Микола Перч, директор учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк.

 • «Ярмарок бібліотечних ідей»

  ярмарок28 липня на базі бібліотеки-філії села Дністрівка Кельменецького району разом з фахівцями Кельменецької ЦБС провели ярмарок бібліотечних ідей на тему: «Інформаційна діяльність бібліотек на допомогу розвитку екологічної культури та сприянню здорового способу життя громади».

 • «Пригоди на острові скарбів по-драчинецьки»

  ДрачинціЩо може бути краще за тепле сонечко, щебетання пташок та літніх канікул?! Літо–це час, коли діти відпочивають від шкільних клопотів та зміцнюють своє здоров’я. З метою оздоровлення та повноцінного відпочинку підростаючого покоління відбувся похід на берег річки Прут для учасників дитячих аматорських колективів будинку культури села Драчинці Кіцманського району та їхніх батьків.

 • «Хочете жити на втіху, - частіше помирайте від сміху»

          22Коли говорять про українців, то завжди підкреслюють одну з характерних   рис нашого народу – добре почуття гумору. Це справедливо, адже українці дуже люблять пожартувати. Відпочиває душа, коли слухаємо жарти.

 • «Сучасна бібліотека: від обслуговування населення до співпраці з ним»

              Сучасна бібліотека28 липня у Сокирянській районній бібліотеці зібралися фахівці бібліотечної справи району на свій черговий семінар. Тема семінару: «Сучасна бібліотека: від обслуговування населення до співпраці з ним».

 • Урочистості з нагоди дня народження Буковинського Соловія у Вижниці

  федькович8 серпня народився Юрій Федькович, життя якого нерозривно пов’язане з Вижницею. У місцевому парку ім. Ю. Федьковича, що розташований неподалік від квартири, де мешкав Буковинський Соловій, відбулися урочистості з нагоди 182-ї річниці від дня його народження. У заході взяли участь голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, заступник голови Вижницької районної ради Сергій Вірста та заступник Вижницького міського голови Сергій Колотило.

 • “Ми - українці”

  сокиряниНещодавно у бібліотеці-філії села Гвіздівці Сокирянського району відбувся літературно-мистецький вечір “Ми - українці” у рамках творчих звітів «Бібліотеки Сокирянщини запрошують на побачення». На захід завітала місцева поетеса Антоніна Снігур та головний редактор районної газети «Дністрові зорі» Валентина Гафінчук.

 • «Моя Україна – єдина родина» крокує Сокирянщиною

  сокиряни

  Сокирянщиною продовжує крокувати районний фестиваль народної творчості«Моя Україна – єдина родина», присвячений 25-й річниці Незалежності України. Основна мета фестивалю – відродження, збереження та популяризація національної культурної спадщини України, підвищення національної свідомості кожного громадянина.

 • Степан Галябарда відвідав Кельменеччину

   

         Степан  6 серпня до будинку культури села Вороновиця Кельменецького району завітав поет, заслужений діяч мистецтв України  Степан Галябарда.  У його виконанні звучали авторські вірші та пісні  Віктора Павліка, Степана Гіги, Василя Зінкевича, Павла Зіброва.

 • Делегація бібліотечних працівників Сокирянського району відвідала Кельменеччину

  Делегація бібліотечних працівників Сокирянського району відвідала Кельменеччину26 серпня з дружнім візитом на Кельменеччині побувала делегація бібліотечних працівників сусіднього Сокирянського району. Делегацію бібліотечних працівників Сокирянщини очолила начальник відділу культури Раїса Горн та директор централізованої бібліотечної системи Валентина Верега.

 • "РІДНА МОЯ УКРАЇНО, РІДНА ЗЕМЛЕ – ТИ ПІСНЕ МОЯ”

  “РІДНА МОЯ УКРАЇНО, РІДНА ЗЕМЛЕ – ТИ ПІСНЕ МОЯ” 23 серпня у будинку культури села Драчинці Кіцманського району відбулися святкові урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 24-ї річниці Незалежності України. Культурно-мистецький захід “Рідна моя Україно, рідна земле – ти пісне моя” розпочався із загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять про усіх загиблих за волю та незалежність нашої держави.

   

 • ГЛИБОЧЧИНА ВІДЗНАЧАЛА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

  ГЛИБОЧЧИНА ВІДЗНАЧАЛА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИЦього року відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України набуло нового значення. Після кривавих подій на Майдані та початку бойових дій на Сході України ці два свята стали надзвичайно важливими для всіх українців.

   

 • 24-ТА РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНІ

  24-ТА РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНІ23 серпня в Кельменцях відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. В урочистостях взяли участь очільники району, представники трудових колективів, волонтери, представники громадських організацій та політичних партій.

   

 • «НЕЗАЛЕЖНА І ЄДИНА – ГЕРОЇЧНА УКРАЇНА»

  «НЕЗАЛЕЖНА І ЄДИНА – ГЕРОЇЧНА УКРАЇНА»23 серпня 2015 року на центральній площі міста Сокиряни відбулося районне свято «Незалежна і єдина – героїчна Україна» до дня Державного Прапора України та 24–ї річниці Незалежності України.

   

 • Спілкуємося, вчимося, працюємо по-новому

  СПІЛКУЄМОСЯ, ВЧИМОСЯ, ПРАЦЮЄМО ПО-НОВОМУ14 серпня на базі Сокирянської централізованої бібліотечної системи було проведено спільний семінар за участю бібліотечних працівників Сокирянського та Кельменецького районів.

   

 • «ДЖЕРЕЛА НАШИХ ОБЕРЕГІВ-2015»

  «ДЖЕРЕЛА НАШИХ ОБЕРЕГІВ-2015» 14 серпня у селі Кулішівка Сокирянського району в рамках районного етнофестивалю «Джерела наших оберегів» відбулося відроджене свято «Кулішівський ярмарок». Організатори заходу місцем дійства імпровізованого ярмарку обрали територію місцевого клубу. Учасників та гостей свята привітав директор Сокирянського РБНТД Василь Воронюк.

   

 • Свято меду в Сокирянах

  СВЯТО МЕДУ В СОКИРЯНАХ14 серпня 2015 року на центральній площі міста Сокиряни відбулося традиційне Свято меду. З вітальним словом до усіх присутніх звернулися заступник голови Сокирянської районної державної адміністрації Петро Бескупський та секретар Сокирянської міської ради Олександр Гуменний. Вони також нагородили подяками учасників цьогорічного свята.

   

 • БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЛОМАЧИНЦЯХ

  БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЛОМАЧИНЦЯХ9 серпня в клубі села Ломачинці Сокирянського району відбувся виїзний концерт у рамках благодійної акції «Молимось за тебе, єдино країно!». Того дня до Ломачинців завітали аматори Коболчинського БНТД (директор – Ніна Кушпель, художній керівник – Сергій Кушпель).

   

 • «ЧАРІВНА КРАСА ВИШИВАНКИ» У БІЛОУСІВЦІ

  «ЧАРІВНА КРАСА ВИШИВАНКИ» У БІЛОУСІВЦІ9 серпня у приміщенні будинку культури села Білоусівка Сокирянського району відбулося фольклорне дійство «Чарівна краса вишиванки», яке проводиться у рамках етнофестивалю «Джерела наших оберегів».

   

 • «НЕБО ПРИХИЛЯТЬ, ВИМОЛЯТЬ ДОЛЮ...»

   

  «НЕБО ПРИХИЛЯТЬ, ВИМОЛЯТЬ ДОЛЮ...»4 серпня 2015 року в приміщенні бібліотеки-філії села Гвіздівці Сокирянського району відбулося родинне свято «Небо прихилять, вимолять долю...»

   

 • У Путилі нагородили переможців

  У Путилі нагородили переможців 2 серпня 2015 року в музеї-садибі Юрія Федьковича (смт. Путила) відбулося традиційне літературно-мистецьке свято «Шовкова косиця». У рамках заходу також були нагороджені учні - переможці обласної виставки, яка присвячувалася 180-річчю від дня народження письменника.

 • Ти, земле наша, рідна і свята!

  ТИ, ЗЕМЛЕ НАША, РІДНА І СВЯТА!Хвилиною мовчання в пам’ять про героїв, які загинули за волю і Незалежність України та молитвою Дмитра Бортнянського «Під Твою милість» у виконанні народного аматорського чоловічого хору «Буковинці» (керівник - Юрій Чорней, концертмейстер - Григорій Мельник) розпочався масовий захід під назвою «Ти, земле наша, рідна і свята! Ти Батьківщина люба золота !». Цей захід, що проходив 24 серпня у будинку культури села Драчинці Кіцманського району, був приурочений дню Державного Прапора України та 23-й річниці Незалежності України.

 • КОБОЛЧИНСЬКА КЛАКА

  КОБОЛЧИНСЬКА КЛАКА26 серпня у приміщенні музею гончарства в селі Коболчин Сокирянського району відбулося побутове автентичне дійство під назвою «Коболчинська клака». Заслужений працівник культури України, народний майстер, директор районного музею гончарства Іван Гончар запросив на клаку усіх працівників культури району на чолі із начальником районного відділу культури Раїсою Горн. Їх радо зустрічали учасники народного аматорського хорового колективу «Любисток» БНТД села Коболчин.

 • Є НАЙСВЯТІШЕ СЛОВО НА ЗЕМЛІ. ОДНЕ. ВИСОКЕ. СВІТЛЕ: УКРАЇНА!

  Є НАЙСВЯТІШЕ СЛОВО НА ЗЕМЛІ. ОДНЕ. ВИСОКЕ. СВІТЛЕ: УКРАЇНА!Творчі працівники комунальної бюджетної установи «Будинок культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців» приєдналися до святкування 23-ї річниці незалежності України.

 • Згадали поета

  Згадали поетаНа Вижниччині вже стало доброю традицією у переддень дня народження поета, лауреата літературної премії Т.Г.Шевченка Тараса Мельничука організовувати творчу зустріч у стінах Вижницької районної бібліотеки. За ініціативи учасників клубу «Німчич» та працівників бібліотеки відбувся вечір пам`яті з нагоди 76-ї річниці від дня його народження.

 • Юрій Федькович і театр

  ЮРІЙ ФЕДЬКОВИЧ І ТЕАТР14 серпня 2014 року в будинку культури села Драчинці Кіцманського району відбувся масовий захід « Юрій Федькович і театр», присвячений 180 - річниці від дня народження Буковинського Соловія та 10-ї річниці присвоєння почесного звання «народний аматорський» театральному колективу Драчинецького будинку культури. Перед початком заходу хвилиною мовчання учасники та глядачі вшанували пам’ять героїв, які загинули за волю і незалежність України.

 • Шовкова косиця-2014

  ШОВКОВА КОСИЦЯ-2014 Цими днями на Буковині вшановують пам'ять славетного земляка, поета, письменника, драматурга, просвітителя Юрія Федьковича, 180-річчя від дня народження якого широкі кола громадськості будуть святкувати 8 серпня.

 • Підтримали Українських вояків

  ПІДТРИМАЛИ УКРАЇНСЬКИХ ВОЯКІВДо Дня десантних військ Збройних Сил України творчий колектив Глибоцього РБТД та начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Ольга Крючко завітали з концертом до Чернівецького військового госпіталю.

 • XV регіональний фестиваль народного танцю «Червона калина»

  фестивальУ день Успіння Пресвятої Богородиці Співоче поле міста Тернопіль наповнилося різнобарвними народними костюмами й неймовірною кількістю юних танцівників, закоханих в українські народні танці. Саме цього дня відбувся XV регіональний фестиваль народного танцю «Червона калина».

 • Свято в Романківцях

         Сокиряни4 серпня фестиваль народної творчості «Пісенний краю – Сокирянщино моя»  вітали жителі села Романківці.

  Народні майстрині Анастасія Сиволап, Марія Пшеничко,Анжеліка Продан прикрасили свято своїми виробами. У залі - оформлена виставка килимів, вишитих  рушників, ікон, народних строїв.

           Приємним сюрпризом для жителів села та гостей стало відкриття у приміщенні закладу культури  історико-краєзнавчого музею. З ініціативи

 • "Несемо в серці Україну"

  "Несемо в серці Україну"Саме під такою назвою 26 серпня 2012 року на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту Комунальним учбово-методичним центром культури Буковини було організоване обласне мистецько-фольклорне свято, присвячене 21-й річниці незалежності України.

 • Свято "Несемо в серці Україну"

  "Несемо в серці Україну"Саме під такою назвою 21 серпня 2011 року на території музею народної архітектури та побуту відбулося обласне мистецько-фольклорне свято, присвячене ХХ-й річниці незалежності України.

 • Інформація про проведення атестації «народних», «зразкових» аматорських колективів області у 2011р.

  Згідно наказу управління культури обласної державної адміністрації від 18 січня 2011р. № 13 «Про проведення атестації народних (зразкових) аматорських колективів у 2011р.» у квітні-червні проведено атестацію народних, (зразкових) колективів всіх систем і відомостей області на підтвердження звання «народний», «зразковий».
 • Свято "Івана Купала"

  7 липня 2011р. на базі Сторожинецького районного будинку національних культур для працівників закладів культури проведено районний семінар-практикум з питань «Відродження та збереження національних свят і обрядів літнього циклу.

 • ІV обласний благодійний фестиваль народної творчості для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надій»

  «На крилах надій»ІV обласний благодійний фестиваль народної творчості для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надій»  1 липня 2011 р. зібрав під свої крила 85 обдарованих, цілеспрямованих  творчих буковинців.

 • Засідання обласної ради директорів

  Відповідно плану основних навчально-методичних заходів методичного кабінету навчальних закладів УМЦКБ та плану роботи обласної ради директорів музичних шкіл та шкіл мистецтв на 2010-2011н.р. 25-26 травня 2011 року на базі Новодністровської

 • Конкурс Всеукраїнської мистецької програми „Нові імена"

  Виставка

  юних художників-учасників щорічного обласного відбіркового туру огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми „Нові імена"