Святкували весело й цікаво та без… «понтів»

На танцювальному майданчику, що у парку селища Глибока, вдруге відбувся фестиваль молодіжної культури «Стриб-скок Vol.2».

Вперше Спілка активної молоді Українського Народного Дому у Чернівцях провела таке свято два роки тому. Цього разу до програми включили: breaking, street ball, graffiti jam, sketch battle, beatbox exhibition show, free-fight exhibition show, туристський квест, показові виступи з панкратіону (тренер – Сергій Гулінський), виступ глибоцької рок-групи «Luck'n'Life», соліст Андрій Сокалюк. Діджеєм на фесті «Стриб-скок Vol.2» був Андрій Гончаров з Кам’янця-Подільського.

Урочисто фестиваль відкрив Глибоцький селищний голова Костянтин Іванович Горячко, який і виступив основним меценатом заходу.

У танцювальному батлі з брейкдансу взяли участь хлопці з Чернівців, Новоселиці, Коломиї, Кам'янця-Подільського та Глибокої. У програмі з стріт-болу змагалися шість команд, а перемогу здобула команда з м. Сторожинця.

Майже шість годин тривав молодіжний захід, який зібрав півтисячну глядацьку аудиторію. Організаторами дійства стали молоді активісти селища, прихильники здорового способу життя Олександр Карлійчук та Володимир Митранюк. Вони подякували співорганізаторам фестивалю – Глибоцькому селищному голові Костянтину Горячку, директору Глибоцького РКБТД Роману Нагірному, інтернет-центру «ЛАНПРО» (Євгену Дмитрашко і Віктору Драбику), приватним підприємцям Сергію Рубанцю та Юрію Сорощуку.

На завершення всі учасники фестивалю молодіжної культури «Стриб-скок Vol.2» були нагороджені дипломами та пам’ятними сувенірами.