Пленер для учнів художніх шкіл у селі Димка

 

ПЛЕНЕР ДЛЯ УЧНІВ ХУДОЖНІХ ШКІЛ В С. ДИМКАУ художніх школах області триває активна підготовка до святкування 150 роковин від дня народження нашої славетної землячки О. Кобилянської.

З метою збору фактичного матеріалу 8 жовтня 2013 року на території музею-садиби О. Кобилянської в с. Димка Глибоцького району проведено осінній пленер для юних художників. 16 учнів з 12 художніх шкіл, їхні наставники та керівники навчальних закладів відвідали музей письменниці. Учасники пленеру замалювали споруду музею у золотому обрамленні осінніх дерев, стару липу, криничку-журавель, старожитності, послухали змістовну розповідь директора музею Я. Д. Дана про роки життя О. Кобилянської в селі Димка, розглянули світлини, малюнки брата письменниці та її особисті речі.

На основі зібраного матеріалу та за мотивами творів «гірської орлиці» учні художніх шкіл підготують виставку, що експонуватиметься в Обласному краєзнавчому музеї у листопаді цього року. Краща робота з осіннього пленеру буде передана на зберігання до фондів музею-садиби Ольги Кобилянської в селі Димка.