Новини

ВАЛЕНТИНУ НАТРАСЕНЮКУ – 70!

 

ВАЛЕНТИНУ НАТРАСЕНЮКУ – 70! 18 січня 2015 року свій 70-ти річний ювілей відсвяткував Валентин Арсенійович Натрасенюк, керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Левенки».

 Під час виробничої наради з працівниками клубних закладів культури району його щиро вітала начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталія Чепурняк. А методистом РБНТД Людмилою Мельник для ювіляра була підготовлена цікава вітальна програма. У своєму вітальному слові пані Людмила побажала Валентину Арсенійовичу многая літ, нагадала про молоді роки та про його плідну роботу у сфері культури. Упродовж багатьох років Валентина Натрасенюка підтримує його дружина, Віра Михайлівна, заслужений працівник культури України, яка є не тільки його «другою половинкою», але й колегою по роботі. У той святковий день свої музичні вітання дарували Алла Коржос та дует у складі Миколи Ганіна, Володимира Паламарчука. До найщиріших побажань приєдналися й усі працівники клубних закладів району.

ВАЛЕНТИНУ НАТРАСЕНЮКУ – 70!

 

Ювіляр був приємно здивований. У своєму виступі на знак подяки за такий чудовий сюрприз він наголосив: «За освітою я педагог, але життя і душа моя в культурі, за що й дякую Богу».

ВАЛЕНТИНУ НАТРАСЕНЮКУ – 70!

Колектив учбово-методичного центру культури Буковини приєднується до вітань та зичить ювіляру доброго здоров’я і творчих успіхів!