Новини

Вчимося з радістю

ВЧИМОСЯ З РАДІСТЮУ вівторок, 9 квітня, в майстерні-світлиці народних ремесел та декоративного мистецтва відбулося уже традиційне заняття з бісероплетіння під керівництвом Надії Остапченко. Починаючи з лютого, майстриня щовівторка приїжджає в Чернівці, щоб навчити усіх бажаючих мистецтву традиційного народного мистецтва нанизування бісеру. За цей час сформувалася постійна група учнів, які з радістю та нетерпінням чекають на наступну зустріч зі своїм учителем. Але не тільки вони не можуть дочекатися вівторка. Як зазначила сама Надія Остапченко, «у вівторок приходжу додому і з нетерпінням чекаю нового заняття. Я дуже рада, що діє майстерня-світлиця народних ремесел. Тішуся, що є можливість поділитися своїми знаннями з небайдужими до нашої культури людьми. Мої дівчата активно працюють: починають вироби тут, в майстерні, а завершують уже вдома».

ВЧИМОСЯ З РАДІСТЮ

Останні два заняття учасники майстерні-світлиці з бісероплетіння Надії Остапченко освоювали нову техніку – ткацтво з бісеру. А сама майстриня каже:

- Я отримую натхнення, радість, позитивний заряд енергії від спілкування зі своїми учнями.

- Гарно дякую за те, що надали нам всім таку чудову можливість доторкнутись власноруч до історії і культури нашого народу, за те, що Ви організували такі чудові майстер-класи для всіх бажаючих, незалежно від їхнього статусу.

- Велика подяка майстрині за те, що вона вкладає всю свою прекрасну душу в наше навчання і передає нам такі стародавні знання, що не в кожній книзі знайдеш (Наталія Донець).

- Це дуже корисні заняття, які не тільки підтримують традиції та надбання нашого народу, а й осучаснюють мистецтво (Ірина Прокопчук).