Новини

Нові імена

У Чернівцях триває обласний відбірковий тур

Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена»

6-7 березня у Чернівцях триває обласний відбірковий тур Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена».

 У середу, 6 березня, високоповажне журі прослухало виконання музичних творів на 15 музичних інструментах (фортепіано, баян, труба, валторна та ін.), які вивчаються у музичних школах краю. Особливістю цьогорічного відбіркового туру стала велика кількість учасників, що, на думку завідувачки кабінетом навчальних закладів обласного учбово-методичного центру культури Буковини, заслуженого працівника культури України Любомири Іванівни Мазурик, пояснюється відданою працею викладачів музичних шкіл, їхнім високим професіоналізмом та педагогічною майстерністю.

«Нові імена» вперше були організовані 25 років назад. Відтоді щороку у всіх областях України відбуваються відбіркові тури, на яких учні музичних та мистецьких шкіл представляють свої здобутки та досягнення у номінаціях «музична творчість», «образотворче мистецтво», «декоративно-прикладне та народне мистецтво».

У номінації «музичне мистецтво» у Чернівцях цього року змагаються 38 учасників від музичних шкіл області та 15 – з Чернівецького училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича. Вік учасників – від 6 до 20 років. Переможці обласного туру поїдуть до Києва, де відбудеться фінал конкурсу. До речі, минулого року від Чернівецької області поїхало 11 дітей, 10 з яких повернулися додому лауреатами та дипломантами.