Новини

Етнічна пам’ять регіонів: шлях через традиційну культуру

33Уже хорошою традицією стали етнографічні студії у майстерні-світлиці народних ремесел та декоративного мистецтва Учбово-методичного центру культури Буковини. Цього разу до нас завітали студенти Української академії лідерства, і упродовж заняття мова пішла про колективну етнічну пам’ять, традиційну культуру як концентрацію народної філософії, етнографічну колористику різних регіонів України.

Відбулася науково-практична конференція, присвячена українському ліжникарству

44273424 1866111306797807 926268104642658304 o18 жовтня в Учбово-методичному центрі культури Буковини відбулася науково-практична конференція “Українське ліжникарство: історія, проблеми, перспективи”, яка проводиться в рамках проекту №1118 «Відродження буковинського ліжникарства», що здійснюється за підтримки Українського культурного фонду.

Робота конференції була зосереджена на таких тематичних векторах:

Запрошуємо до участі у конференції

ВБЛ 250х100Учбово-методичний центр культури Буковини запрошує науковців-дослідників та майстрів народного мистецтва, а також всіх, кому небайдужа доля автентичного ліжника, до участі в науково-практичній конференції“Українське ліжникарство: історія, проблеми, перспективи”, яка проводиться 18 жовтня 2018 року в рамках проекту №1118 «Відродження буковинського ліжникарства», що здійснюється за підтримки Українського культурного фонду.

Відродження буковинського ліжникарства

12

У рамках проекту Учбово-методичного центру культури Буковини «Відродження буковинського ліжникарства», який реалізовується за сприяння Українського культурного фонду

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на участь у школі-майстерні буковинського ліжникарства

Буковинській театральній весні – 60!

АНОНС

Fantasy 300Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, учбово-методичний центр культур Буковини, обласний академічний український музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської запрошують всіх шанувальників театрального мистецтва на відзначення 60-ти річного ювілею обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Буковинська театральна весна». Захід відбудеться у рамках відкриття ХІІІ фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини».

Під час святкування глядач матиме змогу переглянути уривки з вистав кращих аматорських театрів області. Колективи-переможці обласного конкурсу будуть нагороджені дипломами, грамотами управління культури Чернівецької ОДА та пам’ятними призами.

Запрошуємо поціновувачів мистецтва Мельпомени 21 жовтня 2018 року о 16.00 на Театральну площу м. Чернівців!