ІІ-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Джерело духовності»

Афіша криниця книжна13 - 14 липня 2019 року між селами Вищий та Нижній Булатець, Лубенського району, Полтавської області відбудеться ІІ-й Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Джерело духовності» .

Час проведення: 12 – 20 год.

Фестиваль заснований Засульською об’єднаною територіальною громадою.

Організатори фестивалю: Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Мета заходу: Засновник фестивалю-конкурсу поставив за ціль зберігати і популяризувати українську традиційну культуру, народні пісні та обряди, розвивати професійне , аматорське мистецтво, зберігати фольклорну спадщину, збагачувати духовний розвиток українського народу, шукати здібних, обдарованих особистостей, налагоджувати та встановлювати  тісні творчі зв’язки між творчими колективами і виконавцями.

Контактна особа: начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Михайлівна Скиба, тел.: (066) 772-43-81, kult_zasylliaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">@ukr.net.

Додатково:

Фестиваль – конкурс проводиться щорічно у липні місяці і приурочується до свята апостолів Петра і Павла.  Біля Петрової криниці, між селами Нижній і Вищий Булатець Засульської сільської ради, Лубенського району Полтавської області, збирається багато людей на освячення води. Існує легенда, що за часів князювання Вишневецьких саме цілюща вода з Петрової криниці зцілила від тяжкої недуги княжу дочку. В цілющі властивості води люди вірять й досі.

Після заснування Засульської об’єднаної територіальної громади такі збори переродилися у Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Джерело духовності».

У програмі Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Джерело духовності» в 2018 році взяли участь 37 колективів з різних регіонів України. До програми фестивалю включена хода до Петрової криниці, конкурс снопів, відкриті майстер – класи гри на народних інструментах, народного танцю, робота арт – майданчику, феєричні виступи самодіяльних артистів і багато іншого.