Історико-культурний фестиваль-реконструкція "Дике поле. Шлях до Європи"

33104651 2028321873908926 2545624255890980864 oОблдержадміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією 08 червня 2019 року на межі двох областей: Запорізької та Донецької, на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили» поблизу с.Назарівка Нікольського району Донецької області, проводитиметься історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи».

У програмі фестивалю передбачаються реконструкція історії України у різних історичних періодах (скіфська, княжа, козацька доби та доба відродження, незалежності), показові виступи клубів реконструкторів, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних справ, вернісаж і майстер-класи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (з продажем власних виробів), конкурсно-розважальні програми для дітей, спортивно-розважальна програма, степовий університет, фестиваль повітряних зміїв, концерт кращих колективів області та гостей фестивалю, вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом, фаєршоу тощо.

З цієї нагоди запрошуємо Вас особисто, а також представників структурних підрозділів облдержадміністрації у сфері культури і туризму, реконструкторів історичних подій, ремісників, майстрів народних художніх промислів та кращі творчі колективи Вашого регіону взяти участь у культурно-мистецьких заходах фестивалю.

Заявки для участі у фестивалі і туризму Донецької облдержадміністрації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа: Гнідкін Євген Володимирович – начальник відділу культурно-дозвіллєвої діяльності управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації, тел.(050)994 00 57.