Національний конкурс «Благодійна Україна»-2018

blagodiynaukraina2018 -

Асоціація благодійників України (далі АБУ) є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

 

Щорічно, при підготовці та проведенні НК «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Протягом років проведення Конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України, обласні державні адміністрації, депутатський корпус.

У жовтні 2018 року було оголошено старт нового проекту Національного конкурсу «Благодійна Україна» - 2018. Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-ох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що традиційно відбувається навесні 2019 року в Києві.

Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей». До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя, акторка та волонтерка Ірма Вітовська; засновниця ГО «Міжнародний альянс братської допомоги» волонтерка Вікторія Воронович та народна артистка України, депутатка Верховної Ради України, волонтерка Оксана Білозір.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2018» - 15 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org, або в Оргкомітеті конкурсу за тел.(067) 16-404- 11, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">konkurs.blago@gmail.com