Новини

Буковинці здобули 17 нагород у столиці України

20 квітня у м. Києві проходив щорічний огляд-конкурс Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» за програмою Українського фонду культури. 17 переможців обласного відбіркового туру представляли Чернівецьку область у номінаціях: «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Народне мистецтво».

По завершенню прослуховування музичних номерів та перегляду художніх творів компетентне журі відзначило нагородами усіх учасників з Буковини.

Гран-прі у номінації «Музичне мистецтво» здобув Костянтин Лукинюк, студент Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича (клас викладача-методиста Людмили Мартинюк, концертмейстер Ольга Прасол).

 

Дипломанти у номінації «Музичне мистецтво»:

 

В’ячеслав Мосейчук, учень Сторожинецької музичної школи (клас викладача Анатолія Токарюка);

Ярослав Чекіт, учень Берегометської школи мистецтв (клас викладача Петра Садового, концертмейстер Іванна Бевз);

Юлія Созанська, учениця Чернівецької музичної школи №1 (клас викладача Людмили Шапко);

Павло Калягін, студент Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича (клас викладача-методиста Віктора Паранюка, концертмейстер Ірина Гураль);

Станіслав Сениця, студент Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича (клас викладача Ярослава Гамаля).

Лауреати у номінації «Музичне мистецтво»:

 

Аліна Кіріченко, учениця Чернівецької музичної школи №1 (клас викладача-методиста Жанни Корецької);

Даніела Паламарюк, учениця Чернівецької музичної школи №2 (клас викладача Алли Гамової, концертмейстер Ольга Прасол);

Олександр Томнюк, студент Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича (клас викладача-методиста Петра Кравчука);

Антоніна Таран, студентка Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича (клас старшого викладача Олексія Буришина, концертмейстер Ольга Прасол);

Дмитро Русу, студент Чернівецького обласного училища мистецтв

ім. С.Воробкевича (клас викладача-методиста Петра Кравчука).

 

Лауреати у номінації «Образотворче мистецтво»:

 

Олеся Морар, учениця Новоселицької художньої школи (клас викладача Зоряни Кіфуляк);

Валерія Дутка, студентка Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка (клас викладача Галини Запорожець, консультант - член НСХУ Лариса Куваєва);

Вікторія Тівілік, вихованка студії образотворчого мистецтва «Akadem-ART» Чернівецького обласного відділення Українського фонду культури

(керівник Лариса Куваєва).

 

Лауреати у номінації «Народне мистецтво»:

 

Роман Горбатюк, учень Хотинської художньої школи (клас викладача Артема Єфіменка);

Павло Марченко, студент Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка (клас викладача Володимира Запорожця);

Ілля Шинкарюк, студент Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка (клас викладача Володимира Запорожця ).

 

View the embedded image gallery online at:
http://bukcentre.cv.ua/index.php/nasha-robota/1960-bukovintsi-zdobuli-17-nagorod-u-stolitsi-ukrajini.html?tmpl=component&print=1&layout=default&page=#sigProGalleria6e9c33511e

упражнения для пресса

Вкусные кулинарные рецепты

шаблоны joomla 2.5 бесплатно